Mid Fullstack Developer (.Net+React)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Pragmile
20. 9. 2024

Jesteśmy software houseem z pasją do tworzenia rozwiązań, które zmieniają biznes naszych klientów. Skupiamy się na generowaniu maksymalnej wartości poprzez automatyzację, innowacje i zaawansowane technologie. W Pragmile wierzymy, że klucz do sukcesu to nieustanny rozwój i szczery feedback. Dlatego budujemy środowisko pracy, gdzie każdy pomysł ma znaczenie, a każda opinia jest doceniana.

Stawiamy na współpracę, odpowiedzialność i gotowość do nauki. Nasze zespoły mają dużą autonomię w wyborze narzędzi i architektury, a nasi inżynierowie – prawdziwi software craftsmen – mają wymierny wpływ na kształt produktów, które tworzą. Wierzymy w ciągłe ulepszanie, innowacyjność oraz dążenie do najlepszych rozwiązań dla naszych klientów.

Praca u nas to nie tylko kodowanie – to tworzenie, wymiana wiedzy, i dobra zabawa. Dołączając do Pragmile, zyskasz przestrzeń, w której możesz się rozwijać i współtworzyć świetne produkty.

Zakres obowiązków

  • Współpraca z Product Ownerem oraz zespołem w celu dostarczania optymalnych rozwiązań.
  • Projektowanie techniczne i implementacja funkcji w ramach C# .NET Core oraz React.
  • Tworzenie, podział i estymacja zadań w oparciu o wymagania biznesowe.
  • Udział w rewizji kodu oraz zapewnienie wysokiej jakości implementacji zgodnie z zasadami Clean Code i TDD.
  • Praca nad mikroserwisowym systemem opartym na Azure oraz ciągła automatyzacja procesów w CI/CD.
  • Udział w rozwoju aplikacji webowych opartych na nowoczesnych technologiach chmurowych i IoT.

Wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia jako Fullstack Developer, z naciskiem na C# .NET Core oraz React.
  • Znajomość TypeScript, Redis, Cosmos DB, REST, Docker, Kubernetes, Azure Cloud, Azure Service Bus oraz Azure DevOps.
  • Zrozumienie Object-Oriented Design i doświadczenie w pracy z technologiami integracyjnymi (SOA).
  • Znajomość TDD i najlepszych praktyk programistycznych, takich jak Clean Code.
  • Doświadczenie w pracy z CI/CD oraz automatyzacją infrastruktury w Azure.
  • Gotowość do pracy zespołowej oraz współpracy z Product Ownerem i innymi programistami.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1.

Co oferujemy

  • Możliwości rozwoju osobistego i zawodowego.
  • Dynamiczne, innowacyjne środowisko pracy oparte na wartościach.
  • Budżet szkoleniowy.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Współfinansowanie karty sportowej.
  • Możliwość pracy 100% zdalnej lub hybrydowej z biurem w Warszawie oraz wynajętymi przestrzeniami zespołowymi w większych miastach Polski.
  • Praca na firmowych laptopach, bez zdalnych pulpitów i korporacyjnego bloatware.

Jeśli jesteś pasjonatem .NET i React oraz chcesz rozwijać swoje umiejętności w firmie, która ceni kreatywność i zaangażowanie, dołącz do nas w Pragmile!

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045