Mid Fullstack Developer
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
BlockyDevs sp. z o.o.
20. 9. 2024

Kogo szukamy? Ambitnego, pełnego pasji i chęci do nauki Mid Fullstack Developera.

O nas:

BlockyDevs to młoda, prężnie rozwijająca się firma, należąca do Grupy Silk Software House.

Naszą specjalizacją jest tworzenie oprogramowania opartego o technologię Blockchain, która rewolucjonizuje cyfrowy świat. Dotychczas współpracowaliśmy m.in. z Solana Foundation, Aleph Zero Foundation czy Human Protocol.

Nasze projekty charakteryzują się wykorzystaniem zmiennego stosu technologicznego oraz niestandardowymi wyzwaniami technologicznymi.

Czego oczekujemy?

Znajomości:

  • API REST
  • API CRUD
  • Projektowania baz danych SQL/NoSQL
  • Java (Spring)
  • JavaScript/Typescript (Nest.js lub podobny)

Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.

Otwartości na nowe technologie: Chęci szybkiego uczenia się i rozwoju.

Doświadczenia w projektach związanych z blockchain, Rust, game dev lub AI/ML, będzie dodatkowym atutem.

Języka angielskiego na poziomie B2/C1 i zaawansowanego języka polskiego.

Jako Mid Developer będziesz:

Uczestniczyć w tworzeniu nowych funkcjonalności naszych rozwiązań.

Współpracować z zespołem backend i frontend

Uczyć się nowych technologii i rozwiązań.

Otrzymywać wsparcie doświadczonych programistów i dzielić się wiedzą.

Co oferujemy:

  • Możliwość rozwoju w kierunku Fullstack Developera.
  • Możliwość pracy z najnowszymi technologiami.
  • Możliwość nauki: Oferujemy wsparcie w rozwoju Twoich umiejętności poprzez szkolenia, konferencje i mentoring.
  • Przyjazną atmosferę: Dołączysz do zgranego zespołu, gdzie panuje otwarta i przyjazna atmosfera.

A dodatkowo:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub współpracę B2B.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Elastyczny czas pracy.
  • Pracę zdalną, hybrydową, lub stacjonarną w Warszawie.
  • Pakiet benefitów szyty na miarę Twoich potrzeb.
  • Integracyjne wyjazdy, spotkania i wspólne grillowanie.
  • Kawa, herbata i świeże owoce, żeby umilić Ci każdy dzień.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Brak dress code’u – u nas możesz być sobą!

Etapy rekrutacji:

  1. Rozmowa wstępna
  2. Rozmowa techniczna
  3. Zadanie rekrutacyjne
  4. Omówienie zadania rekrutacyjnego
  5. Decyzja

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836