Mid Frontend Developer (React/Angular)
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
SOFTBLUE S.A.
4. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • projekt z Angularem #1: Aplikacja do wizualizacji danych makroekonomicznych. Zaprojektowanie i rozwijanie aplikacji do wizualizacji finansowych statystyk makroekonomicznych. Mile widziane doświadczenie w pracy z bibliotekami do zaawansowanej prezentacji danych. Bliska współpraca z UX'em pozwoli na stworzenie intuicyjnego i estetycznie przyjemnego interfejsu, który zmieni sposób, w jaki ludzie postrzegają dane ekonomiczne.
  • projekt z Reactem #2: Aplikacja do monitorowania statusu urządzeń. Budowa od zera nowej aplikacji do monitorowania statusu urządzeń, RWD, live update, microfrontends na bazie gotowych makiet.

Nasze wymagania

  • min. 3-letnie doświadczenie w roli Frontend Developera,
  • znajomość TypeScript,
  • praktyczna znajomość frameworków frontendowych: React (z Redux) lub Angular,
  • znajomość testów jednostkowych, Jest,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2.
  • doświadczenie w pracy z Node.js, Vue.js

To oferujemy

  • pracę w stabilnej, rozwijającej się spółce technologicznej notowanej na giełdzie,
  • komfortowe narzędzia pracy,
  • benefity pozapłacowe (m.in. karta Multisport, pakiet Luxmed, ubezpieczenie grupowe, program poleceń pracowniczych),
  • możliwość realizacji ciekawych projektów z różnych branż,
  • elastyczny czas pracy i możliwość pracy hybrydowej/ zdalnej.

  • Praca Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544