Mid Frontend Developer
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
TeamQuest Sp. z o.o.
10. 9. 2024

Nasz Klient jest międzynarodową firmą tworzącą własne rozwiązania w obszarze sieci.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne godziny pracy
  • Hybrydowy tryb pracy
  • Skandynawski styl kultury pracy i zarządzania
  • Skupienie na rozwoju osobistym i pracy zespołowej
  • Centralne położenie biura z łatwym dostępem do transportu publicznego
  • Darmowy dostęp do siłowni
  • Parking dla rowerów / prysznice w budynku biurowym z sklepami, restauracjami wewnątrz
  • Dodatkowe ubezpieczenie medyczne

Obowiązki:

  • Rozbudowa istniejącej aplikacji o nowe funkcjonalności.
  • Utrzymywanie obecnego kodu i architektury
  • Udział w codziennych spotkaniach z zespołem deweloperskim
  • Aktywne uczestnictwo w codziennej pracy, aby pomóc zespołowi osiągnąć sukces

Wymagania:

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego jako programista Frontend,
  • Doskonała znajomość tworzenia stron internetowych,
  • Doświadczenie z całym stosunkiem technologicznym strony internetowej,
  • Doświadczenie w korzystaniu z TypeScript, JavaScript, HTML5, CSS,
  • Co najmniej podstawowa znajomość Struts1, Tiles, JSP i jQuery
  • Umiejętność komunikowania się w języku angielskim - zarówno w mowie, jak i piśmie - na poziomie co najmniej B2,
  • Znajomość Git,
  • Doświadczenie w pracy w środowiskach rozwoju Windows i Linux, korzystanie z narzędzi/platform open-source,
  • Doświadczenie z narzędziami testowania aplikacji oprogramowania, metodologiami i ramami procesowymi,
  • Silne umiejętności komunikacyjne werbalne i pisemne oraz zdolność do interakcji z innymi,
  • Silne umiejętności współpracy,
  • Silne umiejętności krytycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
  • Silna zdolność do udzielania technicznej i konstruktywnej opinii członkom zespołu

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość bezpieczeństwa aplikacji frontendowych i przepływów uwierzytelniania,
  • Doświadczenie z Dockerem,
  • IDE: IntelliJ lub VS Code,
  • Doświadczenie z JIRA,
  • Podstawowa wiedza z zakresu CI/CD,
  • Dobry gust w projektowaniu,
  • Znajomość SQL, najlepiej Postgres, weryfikacja,
  • Doświadczenie w projektowaniu interfejsów API,
  • Zrozumienie metodyki Agile i sposobu pracy,
  • Doświadczenie w full stacku jest zaletą

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584