Mid Frontend Developer
  • Poznań
Poznań, Poznań, Greater Poland Voivodeship, Polska
BlockyDevs sp. z o.o.
26. 9. 2024

Jako Mid Frontend Developer będziesz odgrywać kluczową rolę w projektowaniu i wdrażaniu interfejsów użytkownika dla naszych aplikacji internetowych. Będziesz ściśle współpracować z naszymi zespołami projektowymi i backendowymi, aby dostarczać wysokiej jakości, responsywne i wydajne aplikacje internetowe. Twoja wiedza w zakresie React, TypeScript i Chakra UI będzie niezbędna do tworzenia intuicyjnych i atrakcyjnych wizualnie doświadczeń użytkownika.

Kluczowe obowiązki:

  • Rozwijanie i utrzymywanie funkcji frontendowych przy użyciu React, TypeScript i Chakra UI.
  • Współpraca z projektantami i programistami backendu w celu zapewnienia płynnej integracji i wdrażania funkcji.
  • Optymalizacja aplikacji pod kątem maksymalnej szybkości i skalowalności.
  • Pisanie czystego, łatwego w utrzymaniu i dobrze udokumentowanego kodu.
  • Uczestniczenie w przeglądach kodu i dzielenie się wiedzą z zespołem.
  • Rozwiązywanie problemów, debugowanie i aktualizowanie istniejącego oprogramowania.
  • Bycie na bieżąco z najnowszymi trendami i technologiami w branży.

Wymagania:

  • Udokumentowane doświadczenie jako Frontend Developer lub na podobnym stanowisku – minimum 3 lata.
  • Biegła znajomość React, TypeScript i Chakra UI.
  • Solidne zrozumienie HTML, CSS i JavaScript.
  • Doświadczenie z bibliotekami zarządzania stanem (np. Redux, Context API).
  • Znajomość RESTful API i asynchronicznej obsługi żądań.
  • Silne umiejętności rozwiązywania problemów i dbałość o szczegóły.
  • Doskonała komunikacja i umiejętność pracy w zespole.
  • Umiejętność pracy w środowisku Agile.

Mile widziane:

  • Doświadczenie z innymi bibliotekami lub frameworkami UI.
  • Znajomość frameworków testowych (np. Jest, React Testing Library, Cypress, Playwright).
  • Znajomość potoków CI/CD i systemów kontroli wersji (np. Git).

Co oferujemy:

  • Możliwość pracy z najnowszymi technologiami.
  • Możliwość nauki: Oferujemy wsparcie w rozwoju Twoich umiejętności poprzez szkolenia, konferencje i mentoring.
  • Przyjazną atmosferę: Dołączysz do zgranego zespołu, gdzie panuje otwarta i przyjazna atmosfera.

 A dodatkowo:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub współpracy B2B.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Elastyczny czas pracy.
  • Pracę zdalną, hybrydową, lub stacjonarną w Warszawie.
  • Pakiet benefitów, szyty na miarę Twoich potrzeb.
  • Integracyjne wyjazdy, spotkania i wspólne grillowanie.
  • Kawa, herbata i świeże owoce, żeby umilić Ci każdy dzień.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Brak dress code’u – u nas możesz być sobą!

Etapy rekrutacji:

1. Rozmowa wstępna

2. Rozmowa techniczna

3. Zadanie rekrutacyjne

4. Omówienie zadania rekrutacyjnego

5. Decyzja

  • Praca Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836