Mid Frontend Developer
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
TeamQuest Sp. z o.o.
10. 9. 2024

Nasz Klient jest międzynarodową firmą tworzącą własne rozwiązania w obszarze sieci.

Wymagania:

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego jako programista Frontend,
  • Doskonała znajomość tworzenia stron internetowych,
  • Doświadczenie z całym stosunkiem technologicznym strony internetowej,
  • Doświadczenie w korzystaniu z TypeScript, JavaScript, HTML5, CSS,
  • Co najmniej podstawowa znajomość Struts1, Tiles, JSP i jQuery
  • Umiejętność komunikowania się w języku angielskim - zarówno w mowie, jak i piśmie - na poziomie co najmniej B2,
  • Znajomość Git,
  • Doświadczenie w pracy w środowiskach rozwoju Windows i Linux, korzystanie z narzędzi/platform open-source,
  • Doświadczenie z narzędziami testowania aplikacji oprogramowania, metodologiami i ramami procesowymi,
  • Silne umiejętności komunikacyjne werbalne i pisemne oraz zdolność do interakcji z innymi,
  • Silne umiejętności współpracy,
  • Silne umiejętności krytycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
  • Silna zdolność do udzielania technicznej i konstruktywnej opinii członkom zespołu

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość bezpieczeństwa aplikacji frontendowych i przepływów uwierzytelniania,
  • Doświadczenie z Dockerem,
  • IDE: IntelliJ lub VS Code,
  • Doświadczenie z JIRA,
  • Podstawowa wiedza z zakresu CI/CD,
  • Dobry gust w projektowaniu,
  • Znajomość SQL, najlepiej Postgres, weryfikacja,
  • Doświadczenie w projektowaniu interfejsów API,
  • Zrozumienie metodyki Agile i sposobu pracy,
  • Doświadczenie w full stacku jest zaletą

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne godziny pracy
  • Hybrydowy tryb pracy
  • Skandynawski styl kultury pracy i zarządzania
  • Skupienie na rozwoju osobistym i pracy zespołowej
  • Centralne położenie biura z łatwym dostępem do transportu publicznego
  • Darmowy dostęp do siłowni
  • Parking dla rowerów / prysznice w budynku biurowym z sklepami, restauracjami wewnątrz
  • Dodatkowe ubezpieczenie medyczne

Obowiązki:

  • Rozbudowa istniejącej aplikacji o nowe funkcjonalności.
  • Utrzymywanie obecnego kodu i architektury
  • Udział w codziennych spotkaniach z zespołem deweloperskim
  • Aktywne uczestnictwo w codziennej pracy, aby pomóc zespołowi osiągnąć sukces

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584