Mid Back-End Engineer
  • Kraków
Kraków, Kraków, Województwo małopolskie, Polska
Viceversa.app
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

Jesteśmy Viceversa.app, dynamicznie rozwijającym się startupem na rynku aplikacji mobilnych. Po kilku miesiącach pracy nad produktem w Krakowie zgromadziliśmy solidną bazę użytkowników, złapaliśmy rosnącą trakcję i rozwijamy się m.in. w Warszawie i Katowicach. Poszukujemy utalentowanego programisty backendowego (mid/mid+), który chce się rozwijać i nie boi się ambitnych zadań.

Dlaczego warto z nami pracować?

To proste! Piszesz kod, a już następnego dnia widzisz, jaki ma on wpływ na użytkowników. Jeśli chcesz widzieć efekty swojej pracy na żywo i mieć istotny udział w rozwoju produktu, Viceversa.app jest miejscem dla Ciebie!

Jeśli ważne są dla Ciebie: wpływ na projekt, koncentracja na efektach, decyzyjność - spotkajmy się!

Jakie będą Twoje zadania?

  • Tworzenie i optymalizacja kodu backendowego.
  • Utrzymanie aktualnych części systemu.
  • Udział w pełnym cyklu produkcyjnym oprogramowania: wymagania, specyfikacja, architektura i testy.
  • Współpraca z UI/UX designerami i innymi członkami zespołu.

Wymagania:

  • Minimum 4-letnie doświadczenie w tworzeniu oprogramowania.
  • 2-letnie doświadczenie w PHP i Symfony.
  • Dbałość i dokładność w pisaniu i utrzymywaniu kodu.
  • Znajomość AWS, EC2, S3, RDS.
  • Znajomość baz danych PostgreSQL.
  • Znajomość Gita i automatyzacji/CI w systemach typu GitLab.
  • Nie straszne Ci testy Niebezpiecznika na Twoim kodzie.
  • Twój angielski pozwala Ci zrozumieć dokumentację techniczną i przeglądać memy w Internecie ;)

Co oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 12 000-18 000 zł netto na B2B.
  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej/hybrydowej.
  • Pracę nad produktem używanym przez tysiące użytkowników.
  • Możliwość wdrażania swoich rozwiązań i sugerowania nowych technologii.
  • Udział w strategicznych decyzjach i kierunkach rozwoju produktu.
  • Lokalizacja: centrum Krakowa.

Proces rekrutacyjny:

  • Selekcja CV - odezwiemy się tylko do orłów ;)
  • Rozmowa z CEO - oprócz umiejętności technicznych ważny jest też dobry vibe.
  • Rozmowa techniczna - trochę razem poklikamy w klawiaturę.
  • Decyzja i lecimy w kosmos!

  • Praca Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584