Mid Android Developer
  • Zielona Gora
Zielona Góra, Zielona Gora, Lubusz Voivodeship, Polska
Angry Nerds
16. 9. 2024

Hej! Jesteśmy Angry Nerds i zapraszamy Cię do naszego świata apek mobilnych i webowych!

O Angry Nerds słów kilka:

Software House | 8 lat na rynku | ok. 100 osób na pokładzie | 545 zrealizowanych projektów

Czego możesz spodziewać się w Angry Nerds:

  • Dajemy możliwość pracy z nowymi technologiami ze świata Androida m.in. early adopting Jetpack Compose. W zależności od projektu używamy np. Kotlin Flow, Navigation Component, Jetpack, Hilt,
  • Organizujemy spotkania Android Community na których wymieniamy się wiedzą,
  • Dążymy do wprowadzania nowych rozwiązań oraz używania eksperymentalnych narzędzi do developmentu,
  • Dbamy o kod dobrej jakości i Code Review, umożliwiamy pair programming.

Twój zakres obowiązków:

  • Tworzenie kodu oraz współpraca z teamem projektowym,
  • Współpraca z klientem,
  • Udział w analizowaniu, estymowaniu i planowaniu projektów,
  • Wykorzystywanie języka angielskiego w codziennej pracy (w kontaktach z klientami).

Nasze oczekiwania:

  • Min. 2-letnie, komercyjne doświadczenie w tworzeniu nowoczesnych aplikacji na platformie Android,
  • Naprawdę dobra znajomość Kotlina i Android SDK,
  • Doświadczenie z Korutynami, Kotlin Flow, Live Data, Retrofit, frameworkami do DI (Dagger2, Hilt), MVVM, Navigation Component, Jetpack Compose,
  • Doświadczenie w tworzeniu testów oprogramowania,
  • Znajomość języka angielskiego, w stopniu pozwalającym na komunikację z klientem.

Docenimy również:

  • Doświadczenie z Java, RxJava, CI,
  • Znajomość Material Design oraz generalnych zasad i praktyk projektowania UI/UX,
  • Umiejętność pracy z projektami wielomodułowymi,
  • Znajomość Google ExoPlayer,
  • Administracje w Google Play oraz subskrypcje Google.

Zapewnimy Tobie:

  • Pracę w pełni zdalną,
  • Elastyczne godziny pracy, dobre dla rannych ptaszków i nocnych marków,
  • Służbowy sprzęt i budżet na akcesoria,
  • Roczny budżet szkoleniowy,
  • Dofinansowanie do pakietu sportowego i opieki medycznej (także przy współpracy w oparciu o kontrakt B2B),
  • Budżet integracyjny,
  • Pracę w firmie o płaskiej strukturze w zgranym zespole Nerdów :)

Proces rekrutacji:

1. Rozmowa z działem HR: ok. 40 min – chcemy poznać się lepiej!

2. Weryfikacja techniczna w formie videocalla z naszymi specjalistami: ok. 1.5 h,

3. Decyzja i feedback z przebiegu rekrutacji.

  • Praca Zielona Góra
  • Zielona Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584