METROLOG (NR 2761)
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
22. 10. 2024
od 4 500 PLN (Wynagrodzenie brutto)

Oferta dotyczy zatrudnienia w 2 Wojskowym Ośrodku Metrologii w Bydgoszczy.
Zakres obowiązków:
- wykonywanie kalibracji (wzorcowania) i sprawdzanie przyrządów pomiarowych według ustalonych procedur,
- prowadzenie bieżącej dokumentacji metrologicznej,
- współpraca z komórką obsługi klienta.
Pierwsza umowa o pracę na okres próbny (docelowo na czas nieokreślony).

Inne wymagania
Wymagania konieczne:
- posiadanie obywatelstwa polskiego, niekaralność,
- wykształcenie średnie techniczne, kierunek: mechatronik, elektryk, elektrotechnik, elektronik, mile widziani absolwenci i żołnierze rezerwy, znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym korzystania z dokumentacji, umiejętność obsługi komputera w zakresie korzystania z arkuszy kalkulacyjnych, edytorów tekstu, dyspozycyjność.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Jezyki
angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wyksztalcenia
średnie zawodowe, techniczne

  • Praca Bydgoszcz
  • Metrolog Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 008
    16 699