Metrolog - Kontroler w Dziale Jakości
  • Bydgoszcz, ul. Toruńska 155
kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz, ul. Toruńska 155, kujawsko-pomorskie, Polska
Bydgoskie Zakłady Przemysłu Gumowego STOMIL S.A.
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Bydgoskie Zakłady Przemysłu Gumowego „STOMIL” S.A.

poszukują pracownika na stanowisko
Zakres obowiązków:

  • sprawdzanie i kalibracja przyrządów pomiarowych zgodnie ze specyfikacjami i instrukcjami,
  • przygotowanie i zlecanie badań przyrządów firmie zewnętrznej,
  • prowadzenie bazy przyrządów i opracowywanie harmonogramu kontroli,
  • tworzenie i przechowywanie dokumentów metrologicznych,
  • przeprowadzanie badań i kwalifikacja wyrobów gotowych zgodnie z obowiązującymi standardami i procedurami,
  • prowadzenie zapisów i rejestrów w zakresie prowadzonych czynności.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie min. średnie elektryczne,
  • doświadczenie w sprawdzaniu i kalibracji przyrządów kontrolno-pomiarowych,
  • uprawnienia elektryczne – świadectwo kwalifikacyjne E grupa G1,
  • prawo jazdy kat. B,
  • samodzielność i dokładność w realizacji powierzonych zadań,
  • obsługa komputera, znajomość pakietu MS Office.

Naszym kandydatom oferujemy:

  • pracę w firmie posiadającej 100-letnie doświadczenie na rynku,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • jednozmianowy system pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych.

  • Praca kujawsko-pomorskie
  • kujawsko-pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087