Metkowanie odzieży - Nadarzyn
  • Nadarzyn
Nadarzyn, Nadarzyn, mazowieckie, Polska
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
22. 8. 2024

Firma E-WORK HR Company Poland Sp. z o.o. oferuje kompleksową obsługę w zakresie doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy, rekrutacji i selekcji. Agencja Zatrudnienia E-WORK HR Company Poland Sp. z o.o. została wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia wpis do ewidencji agencji zatrudnienia nr 491 dla swojego Klienta poszukuje kandydatów na stanowisko: CZYNNOŚCI POMOCNICZE PRZY PAKOWANIU. MIEJSCE PRACY: NADARZYN.

Obowiązki

  • Etykietowanie/metkowanie odzieży
  • Układanie oraz liczenie asortymentu wg. fasonów/ rozmiarów
  • Kontrola poprawności metek (papierowych i tekstylnych)
  • Pakowanie odzieży; wieszakowanie (część odzieży metkujemy na wieszakach, część przy stołach)
  • Składanie odzieży, foliowanie, układanie w kartonach/boxach oraz na paletach

Wymagania

  • Umiejętność pracy zarówno zespołowej, jak i na samodzielnym stanowisku
  • Dokładność
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie I zmianowym (7:00 - 15:00) od poniedziałku do piątku - weekendy wolne
  • Zdolności manualne
  • Mile widziana podstawowa znajomość obsługi komputera

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Opiekę agencyjną w trakcie całego okresu współpracy
  • Wynagrodzenie 28,10 zł brutto/godz

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w odpowiedzi na ofertę lub kontakt telefoniczny lub sms 5.1.5.1.1.4.3.8.3.
  • Zapraszamy również bezpośrednio do biura terenowego w Żyrardowie, przy ul. 1 Maja 54.

  • Praca Nadarzyn
  • Nadarzyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584