Metkowanie odzieży - Nadarzyn
  • Nadarzyn
Nadarzyn, Nadarzyn, mazowieckie, Polska
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
25. 4. 2024

Firma E-WORK HR Company Poland Sp. z o.o. oferuje kompleksową obsługę w zakresie doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy, rekrutacji i selekcji. Aktualnie dla naszego klienta zlokalizowanego w miejscowości NADARZYN poszukujemy osób na stanowisko:CZYNNOŚCI POMOCNICZE PRZY PAKOWANIU.Jest to magazyn znanej marki odzieżowej.

Obowiązki

  • etykietowanie/metkowanie odzieży;
  • układanie oraz liczenie asortymentu wg. fasonów/ rozmiarów;
  • kontrola poprawności metek (papierowych i tekstylnych);
  • pakowanie odzieży; wieszakowanie (część odzieży metkujemy na wieszakach, część przy stołach);
  • składanie odzieży, foliowanie, układanie w kartonach/boxach oraz na paletach;

Wymagania

  • umiejętność pracy zarówno zespołowej, jak i na samodzielnym stanowisku;
  • dokładność;
  • dyspozycyjność do pracy w systemie I zmianowym (7:00 - 15:00) od poniedziałku do piątku - weekendy wolne;
  • zdolności manualne;
  • mile widziana podstawowa znajomość obsługi komputera;

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia;
  • przyjazne środowisko pracy;
  • opiekę agencyjną w trakcie całego okresu współpracy;
  • benefity w systemie poleceń.
  • wynagrodzenie 27,70 zł brutto/h

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w odpowiedzi na ofertę lub kontakt telefoniczny lub sms 5.1.5.1.1.4.3.8.3.
  • Zapraszamy również bezpośrednio do biura terenowego w Żyrardowie, przy ul. 1 Maja 54.

  • Praca Nadarzyn
  • Nadarzyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659