Merchandiser stacjonarny Mikołajki
  • Mikołajki
Mikołajki, Mikołajki, warmińsko-mazurskie, Polska
InterKadra Sp. z o.o.
20. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • Wizytowanie punktu handlowego w celu przeprowadzenia serwisu merchandisingowego,
  • Nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z kierownictwem oraz obsługą odwiedzanego punktu,
  • Raportowanie efektów pracy w aplikacji mobilnej Android (w tym tworzenie dokumentacji zdjęciowej).

Oczekujemy:

  • Telefonu z systemem Android - warunek konieczny!
  • Samodzielności,
  • Wysokiej kultury osobistej i komunikatywności,
  • Chęci do pracy zadaniowej,
  • Dyspozycyjności 4h w tygodniu (jest to jeden serwis czterogodzinny co tydzień).
  • Status osoby uczącej się - mile widziany.

Mamy do zaoferowania:

  • Umowa zlecenie na czas określony bez okresu próbnego,
  • Wstępne szkolenie oraz stałe wsparcie koordynatora,
  • 470 zł brutto wynagrodzenia za wykonanie zadań.

  • Praca Mikołajki
  • Mikołajki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045