Merchandiser Mobilny (Modern Trade)
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
IQFM Sp. z o.o.
9. 6. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • regularne wizyty w PSD w danym regionie wg. ustalonej trasówki,
  • dbanie o ekspozycję produktów producenta,
  • egzekucja obowiązujących standardów lodówkowych,
  • dbałość o właściwą jakość produktów (FEFO/FIFO)
  • utrzymanie miejsc ekspozycyjnych,
  • utrzymanie właściwych standardów promocyjnych,
  • montaż aktualnych materiałów promocyjnych, reklamowych,
  • zapewnienie odpowiedniej ekspozycji produktów objętych promocją,
  • dokumentowanie wykonanej pracy merchandisingowej poprzez wykonanie raportów w systemie,
  • bieżący kontakt z przedstawicielem handlowym z Klienta oraz z bezpośrednim przełożonym,
  • uczestniczenie w organizowanych spotkaniach zespołów sprzedażowych, prezentacjach marketingowych, konferencjach.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok – branża FMCG,
  • aktywność, łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji z Klientem,
  • zrozumienie potrzeb kierownictwa sklepów wielkopowierzchniowych,
  • bardzo dobra organizacja swoich zadań i umiejętność pracy pod presją czasu,
  • czynne prawo jazdy kat. "B" – warunek konieczny
  • aktualna książeczka zdrowia/orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku,
  • odpowiedzialność

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznej firmie obsługującej znane, światowe marki,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i system premiowy,
  • wszechstronny rozwój,
  • miłą atmosferę pracy, nieformalny styl,
  • niezbędne narzędzia do pracy: samochód służbowy, kartę paliwową, telefon, Ipad
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego w strukturach firmy,
  • pracę w zespole specjalistów z bogatym doświadczeniem,
  • dofinansowanie do pakietu medycznego.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za merchandising dla naszego Klienta - Grupy Żywiec

Lokalizacje: Warszawa, Poznań, Gliwice, Szczecin, Białystok, Wrocław, Gdańsk, Kraków

IQFM Ackermann działa na polskim rynku od 1996 roku w branży outsourcingu procesów biznesowych. Nasza specjalność to shopper marketing i sprzedaż. Zapewniamy skuteczne, efektywne i ekonomiczne rozwiązania realizujące cele naszych Klientów przy maksymalnym ROI. Pracujemy we wszystkich kanałach – zarówno w handlu nowoczesnym jak i tradycyjnym, w większości branż z naciskiem na FMCG, CE, DIY.

Zainteresowane osoby, które posiadają wyżej wymienione kwalifikacje prosimy o przesłanie aplikacjiwraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowychSkontaktujemy się tylko z wybranymi KandydatamiProsimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych, przez IQFM Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wołodyjowskiego 46, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Zostałem/am poinformowany/a, iż w każdej chwili mogę cofnąć zgody na przetwarzanie moich danych osobowych, ale cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.Jednocześnie informujemy, iż:1.Administrator Danych: Administratorem Twoich danych osobowych jest IQFM Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wołodyjowskiego 46, e-mail: biuro@iqfm.pl, telefon: 797 631 992, strona internetowa: www.iqf.pl (dalej: „my”).2.Cel i podstawa przetwarzania: Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na podstawie wyrażonej przez Ciebie dobrowolnej zgody ( podstawa z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (dalej: RODO).3.Odbiorcy danych: Twoje dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom.4.Okres przechowywania danych: Twoje dane osobowe będziemy przechowywać do czasu zakończenia procesu rekrutacji. 5.Twoje Uprawnienia: Masz prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do żądania ich przeniesienia. Jeżeli Twoje dane będą przetwarzane na podstawie zgody, masz również prawo ją cofnąć w dowolnym momencie, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzana, którego dokonywaliśmy na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Powyższe uprawnienia możesz zrealizować korzystając z danych kontaktowych wskazanych powyżej. W przypadku stwierdzenia, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO, masz również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 6.Dobrowolność podania danych: Podanie prze Ciebie danych jest dobrowolne i wymaga Twojej wyraźnej zgody, jednak konsekwencją niepodania danych będzie brak możliwości wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

  • Praca Warszawa
  • Merchandiser Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851