Menedżerka / Menedżer Salonu YES
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kuyavian-Pomeranian Voivodeship, Polska
YES Biżuteria S.A.
4. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków:

  • zarządzanie zespołem Doradczyń i Doradców
  • utrzymywanie kluczowych wskaźników sprzedaży na oczekiwanym przez YES poziomie
  • dbanie o estetykę i wygląd Salonu zgodnie ze standardami firmy
  • zapewnienie profesjonalnej obsługi osób odwiedzających Salon
  • dbanie o wysoką jakość ekspozycji biżuterii
  • aktywna współpraca z Regionalnym(-ą) Menedżerem(-ką) Sprzedaży i wdrażanie jego(-j) wytycznych

Nasze wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane w sieciach detalicznych)
  • umiejętność pracy na podstawie planów sprzedażowych i wskaźników handlowych
  • umiejętność budowania relacji z osobami odwiedzającymi Salon poprzez aktywną obsługę
  • doświadczenie w motywowaniu zespołu i budowaniu z nim pozytywnych relacji
  • umiejętność planowania pracy własnej i podległego Zespołu
  • własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia (w przypadku kontraktu B2B)

Mile widziane:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

  • partnerskie relacje — wsparcie Regionalnego(-ej) Menedżera(-ki) Sprzedaży
  • atrakcyjne wynagrodzenie stałe + prowizja
  • w pełni wyposażony Salon gotowy do objęcia
  • profesjonalne szkolenie wdrożeniowe
  • konsultacje z innymi Partnerami(-kami)
  • pomoc i wsparcie w rekrutacji Zespołu
  • nagrody dla najlepszych Salonów każdego miesiąca (program motywacyjny)
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • szkolenia
  • program motywacyjny
  • opieka medyczna i pakiet sportowy w korzystnej cenie
  • dofinansowanie żłobka/przedszkola
  • ubezpieczenie grupowe

YES od blisko czterech dekad pielęgnuje swoją umiejętność projektowania ponadczasowej, a zarazem najbardziej współczesnej biżuterii w Polsce. Nieustannie poszukuje źródeł piękna, blasku oraz szlachetnej formy. Ponadczasowy design i innowacyjność są doceniane przez naszych(-e) klientów(-ki), a jakość naszej pracy przekłada się na wielokrotne wyróżnienia w niezależnych rankingach, jak np.:

  • Diament Forbes dla najdynamiczniej rozwijającej się firmy w Polsce (2023)
  • Certyfikat Great Pleace to Work (2022)
  • Nagroda Effie Poland, w tym Grand Prix (2022)

YES Biżuteria

Jesteśmy firmą młodą duchem, z rodzinnymi tradycjami jubilerskimi, która jest obecna w ponad 180 miejscach w Polsce i stale powiększa swoją sieć.

Wspólnie z nami twórz niezapomnianą atmosferę w Salonie YES.

Podzielimy się z Tobą wiedzą, doświadczeniem i wspólnie stworzymy niezapomnianą atmosferę w Salonie YES. Zrealizuj swoje marzenia i zostań częścią przodującej marki biżuteryjnej.

  • Praca Bydgoszcz
  • Menedżer kultury Bydgoszcz
  • Menedżer marki Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536