Menedżerka / Menedżer Obszaru Sprzedaży
  • Konin
Konin, Konin, Greater Poland Voivodeship, Polska
Allianz Polska
2. 1. 2024

Miejsce pracy: Konin

Twój zakres obowiązków

  • Rekrutacja i wdrażanie do zespołu nowych członków
  • Odpowiedzialność za realizację zespołowych planów sprzedażowych
  • Zarządzanie celami i kluczowymi wskaźnikami efektywności
  • Motywowanie i koordynacja pracy swojego zespołu oraz prowadzenie szkoleń
  • Zarządzanie poprzez inspirowanie, wartości i wizje
  • Ciągłe doskonalenie wiedzy o produktach i sprzedaży

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w branży ubezpieczeniowej, rekrutacji i zarządzaniu zespołem sprzedażowym
  • Potwierdzone sukcesy w sprzedaży i rekrutacji
  • Myślenie strategiczne, wysokie umiejętności analizy i interpretacji wyników sprzedażowych
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność planowania pracy podległego zespołu
  • Wykształcenie wyższe, min. średnie

Mile widziane

  • Znajomość social mediów i zainteresowanie aktualnymi trendami rekrutacyjnymi

To oferujemy

  • Atrakcyjne wieloskładnikowe wynagrodzenie (prowizje, premie i pozostałe) – masz realny wpływ na poziom swoich dochodów
  • Współpracę z rozpoznawalną marką – czterokrotnie zajęliśmy 1 miejsce w rankingu najbardziej wartościowych marek świata Interbrand. Kolejny raz zostaliśmy docenieni przez Brand Finance Global, jako cenna i silna marka wśród międzynarodowych gigantów
  • Rozwój kompetencji związanych z pracą z zespołem - zapewniamy Ci profesjonalny system szkoleń menedżerskich
  • Kompleksowe wdrożenie do pracy - od początku otrzymujesz wsparcie doświadczonego mentora oraz zespołu rekrutacyjno - wdrożeniowego
  • Współpracę w oparciu o umowę B2B
  • Elastyczny czas i tryb pracy
  • Źródło wiedzy w postaci współpracy z ekspertami w dziedzinie ubezpieczeń
  • Programy motywacyjne i konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami, np. wycieczki zagraniczne

Benefity

  • program emerytalny
  • Szeroki pakiet szkoleń menedżerskich
  • Działania rozwojowe
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Program poleceń
  • Opieka medyczna
  • Pakiet sportowy
  • Zniżki na ubezpieczenia
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Pomoc finansowa w przypadku chorób i zdarzeń losowych

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży ubezpieczeniowej, bogata oferta oraz otwartość na potrzeby rynku ugruntowały silną pozycję Allianz.

W tegorocznym rankingu najcenniejszych marek na świecie Brand Finance Global 500 zajęliśmy 28. miejsce, a wartość naszej marki w sektorze ubezpieczeniowym wzrosła o 15%. Zostaliśmy docenieni za stawianie naszych Klientów na pierwszym miejscu oraz integrację naszej oferty dla średnich i dużych przedsiębiorstw pod marką Allianz Commercial.

Marka Allianz w 2022 roku po raz czwarty zajęła 1. miejsce w rankingu najbardziej wartościowych marek świata Interbrand.

W Polsce zajmujemy drugie miejsce na rynku ubezpieczeń na życie pod względem zebranej składki!

Działamy w siedemdziesięciu krajach świata oferując Klientom ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia majątkowe, fundusze inwestycyjne i produkty pozwalające oszczędzać na emeryturę. Zaufało nam już ponad 88 milionów Klientów.

Polski rynek ma duży potencjał, dlatego w naszych strukturach sprzedaży jest miejsce dla nowych ekspertów. Zapraszamy do współpracy osoby nastawione na rozwój i zdobywanie nowych kompetencji.

  • Praca Konin
  • Menedżer marki Konin
  • Menedżer kultury Konin
  • Specjalista ds. Sprzedaży Konin
  • Konin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179