MENEDŻER ZESPOŁU RESTRUKTURYZACJI WIERZYTELNOŚCI STRATEGICZNYCH
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
PKO Bank Polski
30. 5. 2024

1011920301

Obowiązki

  • zarządzasz pracą zespołu restrukturyzacji znaczących wierzytelności korporacyjnych,
  • uczestniczysz w procesie decyzyjnym w zakresie zarządzanego portfela wierzytelności,
  • uczestniczysz w procesie analizy ewentualnej utraty wartości wierzytelności ocenianych indywidualnie,
  • uczestniczysz w rozmowach i negocjacjach z kredytobiorcami, innymi instytucjami finansowymi, doradcami finansowymi i restrukturyzacyjnymi oraz kancelariami prawnymi.

Wymagania

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Zdrową równowagę

    między pracą a życiem

    osobistym
  • Pełny pakiet benefitów:
  • Prywatną opiekę zdrowotną
  • Pracę Hybrydową

Źródło: PKO BP/Praca

  • Praca Warszawa
  • Menedżer kultury Warszawa
  • Menedżer marki Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678