Menedżer Zespołu Doradców
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
Phinance S.A.
18. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem doradców i nadzór nad ich codzienną pracą
  • Motywowanie i rozwijanie umiejętności zespołu
  • Planowanie działań i ustalanie celów sprzedażowych
  • Monitorowanie wyników
  • Utrzymywanie wysokiego standardu obsługi klienta
  • Przeprowadzanie szkoleń i coaching doradców
  • Budowanie relacji z klientami i rozwijanie sieci kontaktów

Nasze wymagania

  • Umiejętność zarządzania zespołem oraz motywowania pracowników do osiągania celów
  • Znajomość produktów i usług finansowych oraz umiejętność doradzania klientom w zakresie finansów
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, negocjacyjne i interpersonalne
  • Gotowość do podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez uczestnictwo w szkoleniach
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i w warunkach dużej zmienności na rynku finansowym.
  • Zaświadczenie KRK

To oferujemy

  • Pracę w firmie, dla której ludzie są najważniejsi
  • Uczciwa Ścieżka Kariery – Ty decydujesz w jakim kierunku i tempie chcesz się rozwijać!
  • Brak sztywnego ładu korporacyjnego oraz szklanego sufitu
  • Pełne wsparcie działów: HR, Call Center oraz Szkoleniowego
  • Indywidualny plan pracy oraz elastyczne godziny
  • Praca w trybie hybrydowym - część pracy możesz wykonywać zdalnie, skąd tylko chcesz
  • Brak nudy i rutyny
  • Liczne konkursy motywacyjne
  • Benefity w postaci Multisport, Ubezpieczenie Zdrowotne, Premie Finansowe

Lubisz ludzi i chcesz im pomagać?

Potrafisz odnaleźć się w każdej sytuacji?

Chcesz dzielić się szeroką wiedzą w zakresie finansów z innymi?

Jesteś w dobrym miejscu!

Szukamy osób, które są gotowe zainwestować swój czas na zdobycie zawodu doradcy finansowego, dzięki któremu będą mogły:

-budować swoją markę osobistą na rynku finansowym

-zdobyć zawód przyszłości pozwalający na niezależność

-wykonywać swoje obowiązki z każdego miejsca na świecie

Zamiast sztywnych rozmów rekrutacyjnych zapraszamy Cię na spotkanie bez zbędnych stresów.

Przyjdź i sprawdź czy Twoje cele i plany są możliwe do realizacji z Nami.

  • Praca Poznań
  • Menedżer kultury Poznań
  • Menedżer marki Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584