Menedżer Wellness & Spa
  • Polanica-Zdrój
Polanica-Zdrój, Polanica-Zdrój, dolnośląskie, Polska
Praca.pl Sp. z o.o.
3. 5. 2024

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie Kosmetycznym Instytutem, w tym organizowanie pracy działu
  • realizowanie planów sprzedaży produktów i usług,
  • obsługa gości,
  • przestrzeganie procedur i dbanie o dobry wizerunek Hotelu.

Oczekujemy:

  • wykształcenie średnie,
  • 2-letnie doświadczenie kierownicze w branży hotelarskiej oraz w zarządzaniu zespołem,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • możliwość zdobycia dużego doświadczenia,
  • opieka medyczna,
  • ubezpieczenie na życie,
  • bezpłatne obiady,
  • rabaty na zakup kosmetyków oraz na pobyt i wyżywienie w naszych Hotelach.

  • Praca Polanica-Zdrój
  • Polanica-Zdrój - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864