Menedżer sprzedaży
  • Toruń
Toruń, Toruń, kujawsko-pomorskie, Polska
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
8. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskanie i zarządzanie relacjami biznesowymi z klientami, duża aktywność w nawiązaniu pozytywnych i długofalowych relacji
  • Ustalanie i negocjowanie warunków handlowych i zawieranie umów oraz kontrolowanie ich realizacji
  • Obsługa klienta polskiego i zagranicznego
  • Wyjazdy do klientów - uczestnictwo w spotkaniach z klientami i w wydarzeniach branżowych
  • Realizacja celów sprzedażowych

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min 5 lat (branża meblarska)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Analityczne myślenie
  • Duża samodyscyplina pracy
  • Prawo jazdy kat. B

Pracodawca oferuje

  • Praca w systemie hybrydowym (regularne wizyty w firmie)
  • Umowa o pracę- zatrudnienie bezpośrednio w firmie
  • Przyjazna atmosfera w profesjonalnym zespole,
  • Profesjonalne wdrożenie w obowiązki przez doświadczonych współpracowników;
  • Atrakcyjny, uzależniony od wyników system wynagrodzeń oraz stabilizację zawodową;
  • Niezbędne narzędzia pracy (komputer telefon, samochód )

  • Praca Toruń
  • Menedżer kultury Toruń
  • Menedżer marki Toruń
  • Specjalista ds. Sprzedaży Toruń
  • Toruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584