Menedżer Projektu
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Antal Sp. z o.o.
6. 6. 2024

Lokalizacja: Wrocław

Typ pracy: z biura

Czas pracy:Pełny etat

Typ umowy: Umowa o pracę

Poziom: Specjalista, Ekspert

Twoje codzienne obowiązki:

  • Zarządzanie projektami.
  • Zarządzanie procesami APQP dla nowych projektów oraz nadzorowanie procesów produkcji masowej.
  • Koordynacja fazy industrializacji w zakładzie produkcyjnym.
  • Przygotowywanie dokumentacji PPAP.
  • Przeprowadzanie audytów procesów i systemów w fazie rozwoju projektu.
  • Bezpośrednia komunikacja z klientami, cykliczne spotkania i wizyty u klientów.
  • Rozwiązywanie problemów jakościowych w fazie rozwoju projektu i podczas produkcji seryjnej.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami w branży produkcyjnej, bądź udziału w projektach od strony jakościowej bądź procesowej.
  • Znajomość technik zarządzania projektem
  • Doświadczenie z systemami jakości, lub znajomość wymagań ISO 900/TS 16949/IATF 16949. Znajomość 8D, 5Why oraz FMEA.
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego, min. B2

Nasz Klient oferuje:

  • Pakiet opieki medycznej.
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Karta sportowa.
  • Dostęp do szkoleń i kursów podnoszących kwalifikacji.
  • Pracę w nowoczesnym i innowacyjnym środowisku, w zespole doświadczonych specjalistów.

  • Praca Wrocław
  • Menedżer kultury Wrocław
  • Menedżer marki Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080