Menedżer Projektów Deweloperskich
  • Lublin
Lublin, Lublin, lubelskie, Polska
Lalak Development
24. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

  • kierowanie zespołem działu inwestycyjnego
  • przygotowanie i negocjacje umów z biurami projektowymi i wykonawcami
  • współpraca z architektem podczas uzyskiwania pozwoleń na realizację prac
  • koordynowanie i uzyskiwanie decyzji administracyjnych
  • sprawdzanie poprawności i kompletności dokumentacji projektów deweloperskich
  • współpraca z kierownikami budów, z projektantami, inżynierami, doradcami zewnętrznymi, wykonawcami oraz z działami Spółki
  • bieżąca kontrola postępu prac – współpraca z Generalnym Wykonawcą, Podwykonawcami
  • udział w naradach koordynacyjnych, regularne wizytacje placu budowy
  • monitorowanie procesu realizacji projektów budowlanych w oparciu o harmonogram oraz budżet
  • odpowiedzialność za prawidłowy przebieg uzyskiwania zgód na użytkowanie inwestycji oraz przekazań zarządcy nieruchomości

Wymagania

  • minimum 5 letnie doświadczenie zawodowe w branży budowlanej, deweloperskiej
  • doświadczenie w opracowywaniu budżetu i harmonogramowaniu realizacji inwestycji
  • wysoka komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • doświadczanie w kontaktach z urzędami, gestorami mediów
  • odpowiedzialność, dobra organizacja pracy, konsekwencja w działaniu

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, kontraktu lub własnej działalności
  • atrakcyjne stałe wynagrodzenie oraz premie zależne od wyników
  • samochód służbowy
  • udział w programach rozwojowych i szkoleniach
  • zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Praca Lublin
  • Menedżer kultury Lublin
  • Menedżer marki Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914