Menedżer Marketu
  • Tarnobrzeg
Tarnobrzeg, Tarnobrzeg, Podkarpackie Voivodeship, Polska
KAUFLAND
4. 5. 2024

Miejsce pracy: Tarnobrzeg

Twój zakres obowiązków

  • zagwarantowanie właściwego przygotowania marketu do sprzedaży, przyjaznej i profesjonalnej obsługi klienta oraz wydajnej pracy pracowników sklepu
  • osiąganie założonych wyników ekonomicznych poprzez odpowiednie zarządzanie personelem i powierzonymi zasobami rzeczowymi
  • rozwój zawodowy podległych pracowników oraz zapewnienie skutecznej komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej
  • wdrażanie i zapewnianie prawidłowego funkcjonowania ustalonych procesów oraz standardów
  • dbałość o przestrzeganie wszystkich przepisów prawa dotyczących sprzedaży artykułów spożywczych, higieny, legalizacji wag, ochrony, w tym przestrzeganie przepisów prawa pracy, BHP oraz przepisów prawa gospodarczego.

Nasze wymagania

  • wyższe wykształcenie
  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu wielkoformatowych lub małoformatowych placówek handlowych
  • doskonała znajomość branży artykułów spożywczych, znajomość przepisów Prawa Pracy oraz wiedzy z zakresu zarządzania dużym zespołem pracowników
  • dyspozycyjność oraz gotowość do relokacji
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu
  • indywidualne możliwości rozwoju
  • ciekawe i odpowiedzialne zadania w dynamicznym zespole, gdzie panuje atmosfera wzajemnego szacunku
  • bogaty pakiet benefitów (m. in.: prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, bony oraz upominki z okazji świąt, działania wellbeingowe, program grupowego ubezpieczenia na życie, zniżki u partnerów biznesowych) oraz samochód służbowy do celów prywatnych.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • wyprawka dla dziecka
  • paczki świąteczne

Buduj razem z nami przyszłość pełną sukcesów!

Brzmi ciekawie? Aplikuj!

Jeśli przekona nas Twoja aplikacja, zaprosimy Cię do procesu rekrutacyjnego.

KAUFLAND

Jesteśmy międzynarodową firmą handlową, której siłę stanowi kilkanaście tysięcy zaangażowanych pracowników. Co sprawia, że jesteśmy wyjątkowi? Efektywność, dynamika i fair play. Codziennie staramy się zapewnić naszym klientom najlepszą jakość produktów i najwyższy poziom obsługi we wszystkich marketach w całej Polsce. Rozwijaj swoją karierę w sprzedaży i daj nam możliwość wykorzystania Twoich mocnych stron.

  • Praca Tarnobrzeg
  • Tarnobrzeg - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    124 092
    19 458