Menedżer Kawiarni-Cukierni AMON w Maskacie, Oman
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
PeoplePro
22. 9. 2024

Czy masz pasję do branży gastronomicznej i doświadczenie w zarządzaniu kawiarniami lub cukierniami? Kawiarnio-cukiernia AMON w Maskacie, Oman, znana z pysznych pączków, monoporcji, tortów, lodów oraz wyjątkowych wypieków, poszukuje doświadczonego Menedżera, który dołączy do naszego zespołu.
Obowiązki:
- Wsparcie i współpraca z obecnym menedżerem w codziennych operacjach kawiarni.
- Wdrażanie najlepszych praktyk w zarządzaniu lokalem, obsłudze klienta oraz kierowaniu zespołem.
- Nadzór nad rozwojem oferty, wprowadzanie nowych i innowacyjnych produktów do menu.
- Nawiązywanie i utrzymywanie relacji biznesowych z lokalnymi firmami i dostawcami, aby rozwijać i ulepszać ofertę.
- Pomoc w opracowywaniu i realizacji strategii promocyjnych mających na celu przyciągnięcie nowych klientów i budowanie świadomości marki.
- Zapewnienie zgodności operacyjnej z przepisami dotyczącymi zdrowia i bezpieczeństwa.
- Szkolenie i mentoring zespołu, zapewnienie wysokiego standardu obsługi klienta i efektywnego funkcjonowania kawiarni.
Wymagania:
- Udokumentowane doświadczenie w zarządzaniu kawiarnią, cukiernią lub podobnym lokalem gastronomicznym.
- Znajomość obsługi klienta, rozwoju produktów i zarządzania kawiarnią.
- Umiejętność wprowadzania nowych produktów oraz strategii promocyjnych.
- Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
- Dobra znajomość języka angielskiego.
- Umiejętność pracy w zespole, otwartość, komunikatywność i chęć dzielenia się wiedzą.
- Proaktywna postawa oraz chęć rozwoju zawodowego w firmie ceniącej innowacje i rozwój.
- Pasja do branży gastronomicznej i dostarczania wyjątkowych doświadczeń klientom.
- Znajomość kultury i specyfiki krajów arabskich będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
- Kontrakt na kilka miesięcy z możliwością stałej współpracy
- Atrakcyjne wynagrodzenie.
- Pokrycie kosztów przelotu oraz pobytu na miejscu.
- Dynamiczne i rozwijające się środowisko pracy.
- Możliwości rozwoju zawodowego
- Szansę na pracę w kreatywnym zespole oraz w firmie o szerokich horyzontach.
Jeśli jesteś gotowy na nowe wyzwania i chcesz odegrać kluczową rolę w sukcesie kawiarnio-cukierni AMON, czekamy na Twoje zgłoszenie! Dołącz do nas w AMON i pomóż nam wznieść naszą kawiarnię na jeszcze wyższy poziom!

  • Praca Warszawa
  • Menedżer marki Warszawa
  • Menedżer kultury Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 158
    20 848