Menedżer handlowy - maszyny używane
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
WIRTGEN POLSKA Sp. z o.o.
23. 4. 2024

Wirtgen Polska Sp. z o.o. jest przedstawicielem światowego koncernu WIRTGEN GROUP produkującego maszyny do budowy dróg, takich marek jak WIRTGEN, VÖGELE czy HAMM.

praca na terenie całego kraju

Twój zakres obowiązków:

  • sprzedaż produktów, urządzeń i usług na terenie Polski
  • wsparcie techniczne i kontakt z aktualnymi klientami
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • kompleksowa obsługa klienta do momentu zamknięcia procesu sprzedażowego
  • przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych
  • realizowanie celów sprzedażowych

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży maszyn i urządzeń drogowych lub budowlanych
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • prawo jazdy kategorii B
  • dyspozycyjność i gotowość do częstych podróży służbowych
  • znajomość obsługi pakietu MS Office
  • znajomość SAP mile widziana
  • dobra organizacja pracy, rzetelność i silna motywacja
  • otwartość i łatwość nawiązywania kontaktów

Oferujemy:

  • Stały kontakt z najnowszą technologią u lidera branży maszyn drogowych
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia w kraju i zagranicą
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie

  • Praca Poznań
  • Menedżer marki Poznań
  • Menedżer kultury Poznań
  • Operator maszyn Poznań
  • Przedstawiciel handlowy Poznań
  • Dyrektor handlowy Poznań
  • Operator maszyn budowlanych Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 732
    19 293