Menedżer ds. Ubezpieczeń - Obsługa Klienta Premium
  • Radom
Radom, Radom, mazowieckie, Polska
Assiduus Insurance Partners
4. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami oraz aktywne pozyskiwanie nowych,
  • Zapewnienie klientom doskonałej, jakości obsługi, zgodnej z najwyższymi standardami Grupy
  • Rozpoznawanie i realizowanie potrzeb klientów poprzez proponowanie im nowoczesnych,
  • Promowanie usług oraz produktów z oferty firmy,
  • Wdrożenie do pracy nowych członków zespołu.

Nasze wymagania

  • Minimum średnie wykształcenie,
  • Doświadczenie w sprzedaży – WARUNEK KONIECZNY,
  • Gotowość do ciągłego doskonalenia swoich umiejętności zawodowych,
  • Komunikatywność i otwartość na kontakty z ludźmi,
  • Optymizm, entuzjazm i zapał do pracy, wysoka kultura osobista,
  • Ukierunkowanie na realizację zadań i osiąganie założonych zadań.

To oferujemy

  • STABILNE ZATRUDNIENIE W OPARCIU O UMOWE O PRACĘ LUB KONTRAKT B2B
  • Motywacyjny system wynagrodzeń oraz awansów,
  • Jasno sprecyzowane cele i współpracę z ekskluzywną branżą PREMIUM
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
  • Doskonałą atmosferę pracy w doświadczonym, ambitnym i twórczym zespole
  • Hybrydowy system pracy (tygodniowo: 2 dni zdalnie, 3 dni w biurze),

  • Praca Radom
  • Specjalista ds. obsługi klienta Radom
  • Menedżer marki Radom
  • Tajemniczy klient Radom
  • Menedżer kultury Radom
  • Obsługa hotelowa Radom
  • Obsługa gastronomii Radom
  • Specjalista ds. ofertowania Radom
  • Specjalista ds. Zarządzania Radom
  • Specjalista ds. Eksportu Radom
  • Specjalista ds. transportu Radom
  • Radom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544