Menedżer ds. Sprzedaży
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
DOMY Z DREWNA HLINKA VASILI
7. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:

  • Poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów: cold calling, e-mailing, praca w mediach społecznościowych, sprzedaż w korespondencji;
  • Prowadzenie negocjacji i zawieranie transakcji: znajomość technik sprzedaży, umiejętność przekonywania;
  • Doradztwo klientom: znajomość produktu/usługi, indywidualne podejście;
  • Realizacja KPI: ambitne cele, ale realne plany;
  • Rozwój relacji z klientami: długoterminowa współpraca, lojalność klientów.

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży od 1-3 lat;
  • Bycie biegłym użytkownikiem komputera (Google Docs, CRM);
  • Biegłe posługiwanie się technikami sprzedaży;
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne;
  • Energiczność, wysoki poziom empatii, pewność siebie, serdeczność;
  • Chęć rozwoju i zarabiania.

Oferujemy:

  • Godne wynagrodzenie: od 8.000zł (podstawa + KPI), świetny system bonusów za przekroczenie planów, bez opóźnień wypłata wynagrodzenia dwa razy w miesiącu;
  • Wysyłamy pracowników na urlop co 3 miesiące, aby uniknąć wypalenia!
  • Stabilny wzrost: rozwoju kariery otwarta dla najlepszych; szkolenia i seminaria;
  • Profesjonalny drive: interesujące zadania, ambitne cele za realizację celów i efektywność, prezenty i bonusy!
  • Zgrany zespół: wzajemna pomoc, wsparcie, duch zespołowy; Komfortowe warunki: nowoczesne biuro, nie popieramy nadgodzin.

  • Praca Gdańsk
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gdańsk
  • Menedżer kultury Gdańsk
  • Menedżer marki Gdańsk
  • Specjalista ds. Zakupów Gdańsk
  • Specjalista ds. marketingu Gdańsk
  • Specjalista ds. ofertowania Gdańsk
  • Specjalista ds. Zarządzania Gdańsk
  • Specjalista ds. Eksportu Gdańsk
  • Specjalista ds. transportu Gdańsk
  • Specjalista ds. HR Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293