Menedżer ds. Logistyki (Logistics Manager)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
KINTOM sp. z o.o.
6. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wyszukiwanie klientów za pomocą narzędzi (CRM, platformy transportowe, telefonia SIP, cold call)

  • Przygotowywanie zapytań transportowych

  • Organizacja spotkań i negocjacji

  • Doradzanie klientom

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie w podobnej branży

  • Znajomość języka polskiego i rosyjskiego w mowie i piśmie (wymagana)

  • Komunikatywność, aktywność, odpowiedzialność

  • Umiejętności komunikowania się z ludźmi

  • Zainteresowanie pracą i chęć rozwoju

OFERUJEMY:
  • Możliwość rozwoju zawodowego i możliwość objęcia roli lidera w rozwijającej się firmie

  • Mentoring od menadżera i samodzielne doskonalenie umiejętności sprzedażowych

  • Świetne biuro, kawa, herbata, budowanie zespołu

  • Dobry zespół

  • Bonusy sprzedażowe

  • Praca Warszawa
  • Logistyk Warszawa
  • Menedżer kultury Warszawa
  • Menedżer marki Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584