Menedżer ds. kluczowych klientów
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
DGP Grupa Polska Sp. z o.o.
6. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis oferty pracy

Dgp Clean Partner Sp. z o.o. zatrudni

Menedżera ds. kluczowych klientów

Twój zakres obowiązków

utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami

nadzorowanie wdrożeń nowych kontraktów

zarządzanie kosztami kontraktów zgodnie z przyjętą kalkulacją

wdrażanie planów naprawczych na obsługiwanych kontraktach

współpraca z działem handlowym

uczestnictwo w wizjach lokalnych na obiektach kontrahenta

Nasze wymagania

doświadczenie w zarządzaniu kontraktami usług czystościowych z zakresu zamówień publicznych oraz kontraktów komercyjnych min. 3 lata (warunek niezbędny)

umiejętność operacyjnego zarządzania zespołem kierowników, bezpośrednio nadzorujących kontrakty

umiejętność delegowania zadań, motywowania pracowników oraz ich rozwój

wysoka kultura osobista, samodzielność i zaangażowanie

doskonała organizacja czasu pracy, gotowość do wyjazdów służbowych

znajomość technologii sprzątania

prawo jazdy kat. B

To oferujemy

samodzielne i odpowiedzialne stanowisko w grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji na rynku,

duży wpływ na biznes firmy i możliwość realizacji własnych pomysłów,

narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, laptop)

pakiet Multisport , ubezpieczenie na życie z pakietem medycznym

  • Praca Warszawa
  • Menedżer kultury Warszawa
  • Menedżer marki Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 342
    18 692