Menedżer ds. Integracji
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Hebe
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Zarządzanie w trybie zwinnym zespołem integracyjnym od dostawcy.
  • Dbanie o zgodność z najlepszymi praktykami, standardami jakościowymi jednocześnie zapewniając przejrzystość działania.
  • Dopasowanie planów do celów organizacyjnych i strategii architektury.
  • Kontakt z interesariuszami w celu zidentyfikowania potrzeb integracyjnych i dbanie o implementację.
  • Wsparcie projektów poprzez projektowanie architektury rozwiązania do 50% czasu.

NASZE WYMAGANIA I OFEROWANE BENEFITY

WYMAGANIA:

  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie w rolach podobnych do architekta integracji, architekta rozwiązania, inżyniera rozwiązań lub równoznacznych.
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w jednej lub więcej technologii integracyjnych jak: Mulesoft, IBM, Oracle, Webmethods, Tibco, Boomi lub inne.
  • Doświadczenie w tworzeniu definicji interfejsów w standardzie OpenAPI i AsyncAPI.
  • Dobre zrozumienie dla procesu wytwarzania oprogramowania, podejścia zwinnego i kultury DevOps.
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie z Apache Kafka, mikrousługami, AWS, Mulesoft lub Informatica Power Center.
  • Mile widziany certyfikat z obszaru architektury lub właścicielstwa produktu.
  • Angielski na poziomie B2+

BENEFITY:

  • Umowę o pracę.
  • Elastyczne godziny przyjścia do pracy.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Kartę Multisport PLUS.
  • Zapomogi i nieoprocentowane pożyczki.
  • Ubezpieczenia na życie.
  • Szkolenia dostosowane do indywidualnych potrzeb.
  • Fizjoterapię w biurze.
  • Pracę hybrydową (1 dzień w tygodniu pracy z domu).

  • Praca Warszawa
  • Menedżer kultury Warszawa
  • Menedżer marki Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080