Menedżer Biznesu w Polsce
  • Komorniki
Komorniki, Komorniki, Wielkopolskie, Polska
geoCapture Gmbh
17. 5. 2024

geoCapture opracowuje i dystrybuuje aplikacje chmurowe dla branży budowlanej, rzemieślniczej i logistycznej. Naszym systemom zaufało już 4000 klientów z regionu DACH. Jesteśmy na ścieżce wzrostu, dlatego poszerzamy nasz zespół i szukamy CIEBIE do pracy na pełny etat jako Menedżer Biznesu w Polsce, począwszy od zaraz.

Masz ochotę pracować w nowoczesnym, bezpiecznym przyszłościowo przedsiębiorstwie i oferować klientom najlepszą możliwą obsługę? W takim razie geoCapture jest miejscem dla Ciebie.

Twoje zadania:

  • Odpowiedzialność za wszystkie działania sprzedażowe w Polsce
  • Przedstawiciel naszej firmy w Polsce
  • Badanie oczekiwań i wymagań naszych klientów, opracowywanie odpowiednich rozwiązań
  • Prezentacje produktów (zarówno online, jak i bezpośrednio u klienta)
  • Zarządzanie partnerami

Twoje umiejętności:

  • Ukończone wykształcenie handlowe lub studia wyższe
  • Doświadczenie w sprzedaży będzie dodatkowym atutem
  • Zorientowanie na sprzedaż, klienta i wyniki
  • Samodzielność i niezależność w pracy
  • Umiejętności komunikacyjne, przekonujące, pewność siebie i zdolność do pracy w zespole
  • Zainteresowanie techniką mile widziane
  • Gotowość do podróży (samochód służbowy zapewniony)
  • Zdolności komunikacyjne w języku polskim
  • Znajomość języka niemieckiego mile widziana

Twoje korzyści:

  • 28 dni urlopu
  • Premie
  • iPhone & Laptop
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy zdalnej po uzgodnieniu
  • Szkolenia
  • Nowoczesne miejsce pracy
  • Darmowe napoje
  • Samochód służbowy
  • Regularne wydarzenia firmowe

  • Praca Komorniki
  • Komorniki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322