Menedżer Agentów Kluczowych PZU SA
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
PZU SA
9. 5. 2024

Miejsce pracy: Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja planu przypisu składki z ubezpieczeń majątkowych oraz planu sprzedaży ubezpieczeń życiowych
  • Zarządzenie zespołem Agentów Kluczowych w PZU SA , w tym regularna praca z Agentami w terenie
  • Wsparcie agentów w rozwoju ich biznesu
  • Rozwój sieci sprzedaży, poprzez rekrutację nowych agentów kluczowych oraz ich skuteczne wdrożenie w oparciu o ofertę dla jednozawodowców i dwuzawodowców
  • Zapewnienie właściwego poziomu motywacji i aktywności agentów
  • Rozwój kompetencji sprzedażowych, merytorycznych i zarządczych podległej sieci agentów
  • Ochrona interesów Spółki poprzez sprawowanie funkcji nadzoru wobec podległej sieci agentów

Nasze wymagania

  • Min. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń oraz w zarządzaniu siecią sprzedaży
  • Min. roczne doświadczenie w aktywnej rekrutacji na stanowiska sprzedażowe
  • Znajomość rynku ubezpieczeń życiowych
  • Praktyczna znajomość standardów pracy w zakresie: zarządzania zespołem sprzedażowym, rekrutacji na stanowiska sprzedażowe oraz wdrażania pracowników sprzedaży, budowy i zarządzania portfelem klientów
  • Wykształcenie wyższe - preferowane kierunki: ekonomia, finanse, ubezpieczenia, zarzadzanie
  • Czynne prawo jazdy kat. B i gotowość do częstych podróży służbowych

To oferujemy

  • Umowa o pracę łączona z umowa agencyjną
  • Podstawowe wynagrodzenie miesięczne oraz nadprowizja i premia wynikowa
  • Samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy
  • Benefity Grupy PZU

Benefity

  • elastyczny czas pracy
  • poziom zarobków uzależniony od Twojego zaangażowania
  • zniżki u naszych partnerów biznesowych
  • jasna ścieżka rozwoju
  • konkursy sprzedażowe
  • mobilne aplikacje i platformy edukacyjne

  • Praca Wrocław
  • Menedżer kultury Wrocław
  • Menedżer marki Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246