Menager(ka) biura
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
Online Marketing Help Sp. z o.o.
21. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie prawidłowego obiegu informacji w firmie i nadzór nad pracą biura
  • organizacja spotkań wewnętrznych, zewnętrznych oraz podróży służbowych
  • koordynowanie obiegu dokumentów, sporządzanie dokumentacji/pism
  • komunikacja telefoniczna i mailowa z kontrahentami
  • nadzór nad kalendarzem Prezesa
  • współpraca ze wszystkimi Działami firmy

Nasze wymagania

  • wybitne umiejętności organizacyjne i zdolność efektywnego zarządzania czasem,
  • wielozadaniowość oraz umiejętność ustalania priorytetów,
  • wysoki stopień odpowiedzialności i sumienności,
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
  • biegłość w obsłudze pakietu MS Office oraz systemów zarządzania dokumentami,
  • biegłość w obsłudze Google Sheets i/lub Excela,
  • prawo jazdy i umiejętność prowadzenia pojazdu,
  • dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku, stacjonarnie w krakowskim biurze.
  • doświadczenie w zarządzaniu biurem i/lub zespołem,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2 lub wyższym,
  • wykształcenie techniczne,
  • znajomość branży marketingu internetowego.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę na podstawie umowy zlecenie lub B2B,
  • możliwości rozwoju zawodowego i poszerzania kompetencji,
  • wsparcie ze strony Prezesa przy realizowanych zadaniach,
  • regularne spotkania integracyjne.

  • Praca Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584