Menadżer sprzedaży
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
US GROUP sp. z o.o.
22. 4. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Telefoniczny kontakt z potencjalnymi klientami (cold calling).
  • Telefoniczna konsultacja i sprzedaż klientom, którzy zgłosili się poprzez reklamy (tzw. ciepłe rozmowy).
  • Organizacja spotkań w biurze oraz negocjacje i podpisywanie umów.
  • Praca nastawiona na osiąganie wyznaczonych celów sprzedażowych.
  • Szukamy kandydata, który jest gotów podejmować inicjatywy i skutecznie realizować cele sprzedażowe, mając na uwadze zarówno interesy firmy, jak i zadowolenie klientów.

Nasze wymagania

  • Dogłębna znajomość technik sprzedaży, umiejętności negocjacyjne oraz doświadczenie w zarządzaniu relacjami z klientami.
  • Wysoka kultura osobista, doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
  • Samodzielność, inicjatywa i zorientowanie na wyniki.
  • Biegła znajomość języka polskiego i komunikatywna znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie, adekwatne do doświadczenia i osiąganych wyników.
  • Możliwość pracy w nowoczesnym środowisku w jednym z najbardziej prestiżowych centr biznesowych w Warszawie.
  • Pakiet szkoleń wprowadzających oraz ciągłe wsparcie rozwoju zawodowego.
  • Motywujący system premiowy oparty na wydajności.
  • Jeśli jesteś gotowy dołączyć do zespołu, który stawia na rozwój i wyniki, nie zwlekaj – aplikuj teraz, wysyłając swoje CV oraz list motywacyjny na nasz adres e-mailowy. Rozwijaj swoją karierę w USA TRANS i osiągaj z nami sukcesy!

O nas

USA TRANS, lider w branży logistycznej, poszukuje doświadczonych i wysoce kompetentnych Menedżerów ds. Sprzedaży Usług Logistycznych do naszego biura w Warszawie. Szukamy profesjonalistów, którzy mają pasję do sprzedaży, doskonale rozumieją proces sprzedażowy i lubią interakcje z klientami. Jeśli jesteś osobą, która uwielbia wyzwania sprzedażowe i potrafi efektywnie komunikować się w celu osiągnięcia najlepszych wyników, zapraszamy do aplikowania!

USATRANSCAR.COM

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862