Menadżer Sprzedaży
  • Opole
Opole, Opole, opolskie, Polska
BSP Bracket System Polska Sp. z o.o.
8. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Firma BSP Bracket System Polska - znany na rynku producent podkonstrukcji do elewacji wentylowanych zatrudni osobę na stanowisko menedżer sprzedaży

Obsługa całej południowej Polski.

Do obowiązków będzie należeć:

  • promowanie produktów firmy
  • opieka nad klientami i pozyskiwanie nowych
  • stała współpraca z dystrybutorami produktów firmy

Wymagania:

  • wykształcenie co najmniej średnie, handlowe lub techniczne
  • doświadczenie w handlu w budownictwie- warunek konieczny
  • dokładność i systematyczność
  • samodzielność w wykonywaniu obowiązków
  • wysoka kultura osobista
  • znajomość programu AutoCad mile widziana
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju i awansu
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • elastyczne godziny pracy
  • praca z profesjonalistami w branży elewacji

  • Praca Opole
  • Specjalista ds. Sprzedaży Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851