Menadżer Salonu - Partner Handlowy
  • Suwałki
Suwałki, Suwałki, podlaskie, Polska
Polskie Sklepy Odzieżowe Sp. z o.o.
26. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna obsługa Klientów
  • Stała kontrola jakości i wyników pracy (praca w oparciu o wskaźniki)
  • Dbałość o bardzo dobry wizerunek salonu firmowego
  • Nadzorowanie działań związanych z funkcjonowaniem salonu zgodnie ze standardami firmy
  • Realizacja przyjętych założeń sprzedażowych

Nasze wymagania

  • Orientacja na realizację celów sprzedażowych i rozwojowych
  • Rozwinięta umiejętność identyfikowania potrzeb i oczekiwań Klientów
  • Doświadczenie w branży
  • Umiejętność komunikacji w kontaktach z Klientem
  • Entuzjazm oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Kreatywność i dynamika w działaniu
  • Znajomość obsługi komputera
  • Doświadczenie w wykonaniu poprawek krawieckich będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • gotowy sklep bez wkładu własnego
  • dostarczenie sprawdzonych standardów Visual Merchandising
  • darmowe oprogramowanie oraz sprzęt (kasy fiskalne i komputery) niezbędne do prowadzenia salonu
  • pakiet szkoleń dla Manadżera oraz pracowników
  • wsparcie w procesie rekrutacji
  • opiekę merytoryczną doświadczonego i wykfalifikowanego Kierownika Regionalnego
  • podręcznik operacyjny ułatwiający prowadzenie salonu
  • reklamę i promocję salonu w popularnych kanałach sprzedaży
  • stałe zaplecze marketingowe
  • brak dodatkowych opłat za wykorzystanie wizerunku (w tym opłat licencyjnych)
  • pełne zatowarowanie sklepu, logistykę dostaw uzupełniających, bieżącą analizę sprzedaży oraz zarządzanie towarem
  • optymalizację dostaw i rotację dostępnego towaru
  • promocyjne akcje sprzedażowe
  • atrakcyjne warunki prowizyjne

  • Praca Suwałki
  • Przedstawiciel handlowy Suwałki
  • Suwałki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941