Menadżer Projektu
  • Warszawa, przy stacji metra Wilanowska
mazowieckie, Warszawa, przy stacji metra Wilanowska, mazowieckie, Polska
Hanwha Aerospace Europe
8. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje
Opis stanowiska

  • Nadzór nad projektami: Zarządzanie i nadzorowanie bieżących projektów, zapewnianie przestrzeganie terminów, budżetów i standardów jakości.
  • Zarządzanie podwykonawcami: Pełnienie funkcji głównego punktu kontaktowego dla podwykonawców. Koordynacja i skuteczna komunikacja z podwykonawcami w celu zapewnienia zgodności projektu i pomyślnych wyników.
  • Monitorowanie statusu: Ciągłe monitorowanie statusu projektu, identyfikowanie potencjalnych zagrożeń lub kwestii oraz wdrażanie działań naprawczych w razie potrzeby w celu zapewnienia powodzenia projektu.
  • Alokacja zasobów: Efektywna alokacja zasobów, w tym personelu, materiałów i sprzętu, w celu osiągnięcia celów projektu przy jednoczesnej optymalizacji wydajności i efektywności kosztowej.
  • Komunikacja z interesariuszami: Utrzymywanie jasnej i skutecznej komunikacji ze wszystkimi interesariuszami projektu, w tym Centralą Hanwha Aerospace, podwykonawcami i klientami.
  • Zapewnienie jakości: Zapewnienie, że wszystkie produkty projektu spełniają najwyższe standardy jakości i są zgodne z umowami i przepisami branżowymi.
  • Zarządzanie budżetem: Monitorowanie budżetów projektów, wydatków i wyników finansowych w celu zapewnienia realizacji projektów w ramach dostępnego budżetu.
  • Zarządzanie ryzykiem: Identyfikacja, ocena i ograniczanie ryzyka związanego z projektem, proaktywne rozwiązywanie potencjalnych kwestii, które mogą mieć wpływ na harmonogram lub wyniki projektu.
  • Raportowanie i dokumentacja: Przygotowywanie i prezentowanie regularnych raportów projektowych kierownictwu wyższego szczebla, podsumowujących postępy projektu, wyzwania i kluczowe wskaźniki wydajności.

Wymagania
  • Licencjat z zarządzania projektami, inżynierii, biznesu lub pokrewnej dziedziny; preferowane wykształcenie wyższe;
  • Udokumentowane doświadczenie w zarządzaniu projektami, szczególnie w przemyśle obronnym;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Doświadczenie w skutecznym zarządzaniu złożonymi projektami i zespołami wielofunkcyjnymi;
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, z umiejętnością budowania relacji z interesariuszami wewnętrznymi i zewnętrznymi;
  • Znajomość systemów i sprzętu obronnego będzie bardzo przydatna;
  • Znajomość oprogramowania i narzędzi do zarządzania projektami;
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji;
  • Umiejętność efektywnej pracy w zmieniającym się i dynamicznym środowisku.

Oferujemy
  • umowę na pełny etat (3 miesiące okres próbny + czas nieokreślony);
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej;
  • kartę lunchową;
  • punkty w Kafeterii które możesz wymienić na co chcesz (kartę Multisport lub vouchery).

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    69 108
    13 370