Menadżer Podmiotu Medycznego - Hospicjum Domowe
  • Myszków
Myszków, Myszków, śląskie, Polska
Tomasz Załęcki Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Siloe
20. 8. 2024

W związku z powiększeniem obszarów działalności Hospicjów Domowych Siloe w województwie śląskim poszukujemy pracownika na stanowisko: Menadżer Podmiotu Medycznego.Miejsce pracy: Myszków

Opis stanowiska:

  • Poszukujemy dynamicznego i doświadczonego menedżera do zarządzania naszym podmiotem medycznym. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksowe zarządzanie działalnością operacyjną, zapewnienie najwyższych standardów opieki zdrowotnej oraz efektywne zarządzanie zespołem.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe medyczne (lekarz lub pielęgniarka).
  • Minimum 5 lat doświadczenia w zarządzaniu podmiotem medycznym.
  • Znajomość przepisów prawnych dotyczących funkcjonowania placówek medycznych.
  • Umiejętność efektywnego zarządzania zespołem oraz doskonałe zdolności interpersonalne.
  • Wysoka organizacja pracy oraz umiejętność podejmowania decyzji.
  • Znajomość nowoczesnych technologii i systemów zarządzania w ochronie zdrowia.
  • Dodatkowe kwalifikacje menedżerskie będą dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej placówce medycznej.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
  • Pracę w zgranym i profesjonalnym zespole.
  • Wsparcie w realizacji nowych inicjatyw i pomysłów.

  • Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres:
  • z dopiskiem „Menadżer Podmiotu Medycznego” w tytule wiadomości.

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

  • Praca Myszków
  • Myszków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567