Menadżer Okręgu
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódź Voivodeship, Polska
TeamQuest Sp. z o.o.
20. 7. 2024

Nasz klient to ceniona marka z ponad 100-letnią historią, specjalizująca się w sprzedaży innowacyjnych urządzeń gospodarstwa domowego. Dzięki swoim produktom, które łączą trwałość z najnowszą technologią, firma zdobyła zaufanie milionów rodzin na całym świecie. Nasz klient oferuje unikalne doświadczenie zakupowe, zapewniając prezentacje produktów bezpośrednio u klientów, co pozwala na osobiste doświadczenie wszystkich funkcji i zalet oferowanych urządzeń. Obecnie poszukujemy osób, które dołączą do zespołu jako przedstawiciele handlowi, oferując możliwość przekształcenia pasji w karierę. Dołączając do naszego klienta, stajesz się częścią firmy, która ceni rozwój, innowacyjność i bezpośredni kontakt z klientem. Jeśli cenisz sobie pracę w dynamicznym środowisku, gdzie każdy dzień przynosi nowe wyzwania i możliwości, nasz klient oferuje platformę do rozwoju zawodowego i osobistego w przemyśle, który nieustannie się rozwija.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Elastyczne godziny pracy w trybie stacjonarnym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Klarowny system premiowy
  • Ubezpieczenie na życie oraz prywatną opiekę medyczną
  • Zwrot kosztów własnego samochodu do celów służbowych
  • Dostęp do świadczeń socjalnych
  • Wdrożenie do przyszłych zadań
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Brak dress codeu
  • Lekcje języka angielskiego
  • Narzędzia do pracy
  • Urządzenie TM6 do użytku prywatnego oraz nauki

Obowiązki:

  • Opracowując nowe strategie, rozbudujesz strukturę sprzedaży
  • Zarządzając zespołem, będziesz wspierać go w codziennych zadaniach poprzez delegowanie obowiązków, motywowanie pracowników i kontrolowanie wyników
  • Dzięki wprowadzonym przez Ciebie usprawnieniom, osiągniesz wyznaczone cele sprzedażowe w podległym regionie
  • Aby zapewnić prawidłowe funkcjonowanie regionu, będziesz regularnie monitorować i raportować wyniki
  • Będziemy liczyć na Twoją pomoc w organizacji szkoleń dla przedstawicieli handlowych
  • Będziesz nadzorować prawidłowe działanie biura regionu

Wymagania:

  • Wykształcenia wyższego
  • Udokumentowanego doświadczenia w zarządzaniu zespołem, szczególnie w branży sprzedaży bezpośredniej
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu Microsoft (Excel, Word, PowerPoint, Outlook)
  • Zdolności analitycznego myślenia
  • Doświadczenia w prowadzeniu warsztatów lub szkoleń
  • Proaktywności, zaagażowania i nastawienia na cel
  • Doskonałych umiejętności interpersonalnych
  • Bardzo dobrej organizacja własnej pracy
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie B1

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
  • Doświadczenie w prowadzeniu warsztatów coachingowych

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

  • Praca Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584