Menadżer Ochrony do spraw obsługi imprez masowych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Seris Konsalnet Holding S.A.
23. 5. 2024

Miejsce pracy: Warszawa ul. Łazienkowska 3

Opis stanowiska:

Do naszego dynamicznego zespołu poszukujemy ambitnej osoby na stanowisko Menadżera Ochrony ds. Obsługi Imprez Masowych. Jeżeli masz doświadczenie w zarządzaniu ochroną i chcesz rozwijać się w środowisku pełnym wyzwań, ta oferta jest dla Ciebie.

Zadania:

  • Nadzór nad pracą ochrony stacjonarnej na obiekcie Legii Warszawa;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
  • Zarządzanie magazynem sprzętu i wyposażenia ochrony;
  • Kontakt z klientem i reagowanie na jego zlecenia;
  • Nadzór nad przestrzeganiem procedur przez ochronę, podwykonawców i najemców;
  • Sporządzanie i nadzór nad realizacją grafików;
  • Docelowo dowodzenie jednym z rejonów w czasie trwania imprez masowych;
  • Realizacja zadań zleconych przez menadżera kontraktu;
  • Prowadzenie odpraw dla pracowników ochrony;
  • Prowadzenie szkoleń dla nowych pracowników ochrony;

Oczekiwania:

  • Wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony;
  • Uprawnienia do imprez masowych (SP i SI) + certyfikat stewarda PZPN;
  • Odpowiednia kultura osobista oraz umiejętność nawiązywania kontaktu z klientem;
  • Średnio-zaawansowana umiejętność obsługi komputera oraz pakietu Microsoft Office;
  • Duża dyspozycyjność;
  • Umiejętność podejmowania szybkich decyzji;
  • Prawo jazdy kategorii "B";
  • Mile widziane doświadczenie w kierowaniu i zabezpieczaniu imprez masowych;
  • Mile widziane zaświadczenie osoby dopuszczonej do kierowania ruchem drogowym;

Oferujemy:

  • pracę w godzinach 06:45 do 14:45 + dni meczowe + duże eventy;
  • umowę o prace lub B2B;
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i uprawnień,
  • dofinansowanie do opieki zdrowotnej w Lux Med. Pakiet podstawowy jest w całości opłacany przez pracodawcę, wyższe pakiety są dofinansowane
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia na życie na preferencyjnych (wynegocjowanych dla Seris) warunkach w Generali
  • dostęp do bezpłatnych kursów i szkoleń dostępnych na firmowej platformie pracowniczej na EduSeris

  • Praca Warszawa
  • Obsługa hotelowa Warszawa
  • Obsługa gastronomii Warszawa
  • Pracownik ochrony Warszawa
  • Technik ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Specjalista ds. ochrony danych Warszawa
  • Specjalista ds. ochrony zdrowia Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914