Menadżer/Menadżerka ds. Rozwoju Sprzedaży
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska
Santander Consumer Bank
3. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis obszaru pracy:

  • Zadania dotyczą działań w obszarze zarządzania miernikami skuteczności i jakości w bankowości mobilnej/internetowej oraz w Call Center. Wśród nich będą działania związane z zwiększaniem efektywności sprzedaży kredytów gotówkowych, omnikanałowością i jakości sprzedaży.
  • Do Twoich zadań będzie należeć m.in.: przygotowanie założeń do raportów i lejków sprzedażowych pod sprzedaż zdalną wraz z KPI (zwłaszcza bankowość mobilna/internetowa), tworzenie acion-planów pod rozwój i zwiększanie sprzedaży w kanałach zdalnych, udział w projektach rozwojowych, w tym digitalizacja i omnikanałowość.
  • Produkty: Kredyty gotówkowe, karty kredytowe.
  • Jak wygląda zespół? Jesteśmy w składzie 5 osób: w tym managerowie/specjaliści ds. rozwoju sprzedaży oraz jakości, którzy raportują do kierownika zespołu. Do mojego zespołu poszukuję szóstej osoby. Managerowie zarządzają obszarowo (samodzielnie, bez niższych zespołów).

Technologie, których używamy:

  • PowerBI
  • XLS
  • PowerPoint

Technologie mile widziane

  • SQL
  • XLS - Makra

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój i wzrost sprzedaży w kanałach zdalnych (bankowość mobilna/internetowa oraz contact center)
  • Odpowiedzialność za KPI oraz wyniki sprzedażowe: ich bieżącą kontrolę, monitoring, raportowanie i estymowanie w kanałach zdalnych;
  • Efektywne wykorzystanie wdrażanych kampanii sprzedażowych w kanałach zdalnych oraz optymalne wykorzystanie narzędzi i zasobów CC
  • Poszukiwanie i wdrażanie rozwiązań zmierzających do wzrostu efektywności sprzedaży w aplikacji mobilnej banku oraz w contact center
  • Promowanie innowacyjności oraz wsparcie wdrażania innowacji biznesowych
  • Współpracę z innymi kanałami sprzedaży w banku

Nasze wymagania

  • 2 letnie doświadczenie w analizie biznesowej procesów sprzedażowych i produktów bankowych (sprzedaż w bankowości mobilnej / call center)
  • Doświadczenie w obszarze zarządzania miernikami skuteczności i jakości w kanałach zdalnych (call center, bankowość mobilna) m.in.: procesy sprzedaży, narzędzia pracy, mechanizmy kontrolne, lejki sprzedażowe, rozwój produktów kredytowych
  • Umiejętność zlecania, analizowania, raportowania i wyciągania wniosków z danych sprzedażowych
  • Udział w projektach biznesowych
  • Umiejętność szybkiego poszukiwania przyczyn i reagowania na daną sytuację sprzedażową
  • Znajomość pakietu MS Office (Excel, Power Point)
  • Kreatywne podejście i nieszablonowe myślenie

Mile widziane

  • Umiejętność pracy w PowerBI oraz w SQL do samodzielnego wyciągania potrzebnych danych
  • Doświadczenie pracy w metodologii Agile
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

To oferujemy:

  • długofalową współpracę i różnorodne projekty
  • dostęp do wiedzy no limit- wewnętrzna strefa wymiany wiedzy, platforma szkoleniowa Dojo z dostępem do szkoleń na LinkedIn Learning, IBM oraz O’Reilly, program mentoringowy, konkursy, webinary i podcasty eksperckie
  • kursy języka angielskiego i nie tylko
  • prywatną opiekę medyczną- Medicover
  • elastyczny czas pracy
  • praca hybrydowa
  • program Buddy- wdrożenie u nas jest super
  • platforma psychologiczna- zawsze masz z kim porozmawiać
  • tu możesz być sobą - jesteśmy Bankiem bez barier, wysokie poczucie różnorodności i inkluzywności nas wyróżnia
  • brak dress-code oraz prosty język to nasz przyjaciel
  • przyjazna atmosfera pracy, imprezy integracyjne i spotkania team-buildingowe, chodzimy również po górach
  • Przestrzeń dla Ciebie- pięknie wyposażone biuro i strefa relaksu

Benefity:

  • karta Multisport
  • prywatna opieka medyczna.
  • dofinansowanie do języków obcych
  • dostęp do szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na usługi firmowe
  • integracje!
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • kawa, herbata
  • inicjatywy dobroczynne
  • dodatkowy urlop
  • program rekomendacji
  • preferencyjne pożyczki

Etapy rekrutacji:

  • 1. Rozmowa telefoniczna z naszą Rekruterką
  • 2. Zdalne spotkanie z Kierownikiem zespołu i Rekruterką
  • 3. Kawa rekrutacyjna w biurze
  • 4. Decyzja

Przyjęliśmy silną kulturę ryzyka i oczekujemy od wszystkich naszych pracowników, niezależnie od zajmowanego stanowiska, proaktywnej i odpowiedzialnej postawy w zarządzaniu ryzykiem.

Więcej informacji o nas znajdziesz na naszym profilu.

  • Praca Wrocław
  • Specjalista ds. Sprzedaży Wrocław
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Wrocław
  • Specjalista ds. ofertowania Wrocław
  • Specjalista ds. Zarządzania Wrocław
  • Specjalista ds. Eksportu Wrocław
  • Specjalista ds. transportu Wrocław
  • Specjalista ds. HR Wrocław
  • Specjalista ds. turystyki Wrocław
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Wrocław
  • Specjalista ds. finansów Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544