Menadżer Działu Mięsnego
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
Chata Polska S.A.
13. 9. 2024

Chata Polska to firma rodzinna, z polskim kapitałem, działająca z powodzeniem od 1997 roku. W chwili obecnej mamy 27 sklepów własnych, które systematycznie unowocześniamy. Pracując w naszym sklepie masz wpływ na wyniki i tworzenie standardów pracy. Od lat ważne są dla nas relacje i praca w zespole.

Twoje zadania to:

  • Zarządzanie pracą pracowników działu mięsa i wędliny,
  • Zamówienia towarów, ekspozycja, sprzedaż,
  • Dbałość o wysoką jakość towaru,

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Umiejętność efektywnego zarządzania zespołem i działem,
  • Książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • System premiowy,
  • Bony na święta,
  • Kartę Medicover Sport dla Ciebie i Twoich bliskich,
  • Rabatową kartę zakupową do sklepów własnych Chaty Polskiej,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Ubezpieczenie na życie.

  • Praca Poznań
  • Kierownik działu personalnego Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584