Menadżer Działu Eksportu
  • Wsola
mazowieckie, Wsola, mazowieckie, Polska
KRATKI.PL MAREK BAL
14. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja celów sprzedażowych: Zapewnienie osiągnięcia wyznaczonych celów sprzedażowych przez cały zespół.
  • Coaching i rozwój pracowników: Pomagaj pracownikom w osiąganiu ich pełnego potencjału zawodowego i rozwijaniu umiejętności.
  • Skuteczne przeprowadzanie zmian: Identyfikuj potrzeby zespołu, wprowadzaj nowe standardy pracy i dostosowuj strategie sprzedaży do aktualnych wymagań rynku.
  • Podejmowanie trudnych decyzji: Oceniaj wydajność zespołu, podejmuj decyzje o zatrudnieniu nowych pracowników oraz ewentualnych zmianach w zespole, aby zapewnić najwyższą jakość i efektywność działania.
  • Wyznaczanie zadań: Precyzyjnie określaj cele i zadania dla zespołu oraz monitoruj ich realizację.
  • Rozwijanie strategii sprzedaży eksportowej: Twórz i wdrażaj strategie dla poszczególnych rynków w celu zwiększenia udziału w rynku i maksymalizacji zysków.
  • Budowanie relacji z klientami: Utrzymuj trwałe relacje z klientami międzynarodowymi oraz poszukuj nowych możliwości biznesowych.
  • Analiza wyników sprzedaży: Regularnie monitoruj i raportuj wyniki sprzedaży do wyższej kadry zarządzającej.
  • Monitorowanie trendów rynkowych: Śledź działania konkurencji oraz najnowsze trendy na rynku, aby zawsze być krok przed nimi.

Nasze wymagania

  • Minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku menadżerskim w dziale eksportu lub sprzedaży.
  • Udokumentowane sukcesy w sprzedaży i rozwoju pracowników.
  • Udowodniona zdolność do skutecznego przeprowadzania zmian i podejmowania trudnych decyzji.
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i zdolność do wyznaczania konkretnych, mierzalnych celów.
  • Silne umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym; znajomość dodatkowego języka będzie dodatkowym atutem.
  • Gotowość do podróży służbowych.

To oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Pracę w przyjaznym i profesjonalnym środowisku.

Kratki.pl poszukuje dynamicznego i doświadczonego Menadżera Działu Eksportu. Idealny kandydat będzie odpowiedzialny za realizację celów sprzedażowych poprzez skuteczne zarządzanie zespołem, rozwijanie umiejętności pracowników oraz efektywne dostosowywanie strategii sprzedaży do zmieniających się warunków rynkowych. W naszej dynamicznie zmieniającej się branży kluczowa jest umiejętność wprowadzania zmian i nowych standardów pracy.

• Lubisz budować i rozwijać zespół,

• Tworzyć i realizować nowe strategie,

• Motywuje Cię samodzielność i decyzyjność,

• Nie lubisz rutyny i cieszą Cię nowe wyzwania,

• Chcesz czuć, że masz autentyczny wpływ na swój zespół i rozwój całej firmy,

to ta praca jest dla Ciebie!

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544