Menadżer ds. Rozwoju Biznesu i Projektów Morskich
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Praca.pl
30. 5. 2024

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Opis stanowiska:

  • Projekt: Tworzenie planów MRO, TOT i lokalizacji dla branży morskiej, zapewnianie zgodności z celami strategicznymi.
  • Promocja: Proaktywne prezentowanie firmy potencjalnym klientom, wsparcie w zdobywaniu kontraktów morskich.
  • Analiza ryzyka: Ocena ryzyka na rynku polskim, śledzenie konkurencji dla strategii rynkowej.
  • Dostarczanie danych: Zapewnianie informacji, dokumentacji i doradztwa w obszarze prawa, finansów i podatków.
  • Relacje biznesowe: Punkt kontaktowy między firmą a kluczowymi interesariuszami w Polsce, zarządzanie relacjami.
  • Spotkania: Koordynacja spotkań z decydentami i partnerami.
  • Logistyka: Organizacja wsparcia dla odwiedzających zespołów z Korei.
  • Rozwój biznesu: Wyszukiwanie nowych możliwości i wsparcie w uzyskaniu autoryzacji do obiektów rządowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie Administracji Biznesowych, Marketingu, Stosunków Międzynarodowych lub pokrewne;
  • Udokumentowane doświadczenie w rozwoju biznesu, zarządzaniu projektami czy podobnej roli, preferowane w obronności lub przemyśle morskim. Mile widziane doświadczenie w logistyce morskiej;
  • Znajomość polskiego sektora obronnego, w tym kluczowych interesariuszy i pejzażu regulacyjnego;
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, negocjacyjne i interpersonalne, umożliwiające efektywne działanie na wszystkich szczeblach biznesu i rządu;
  • Biegłość w języku polskim i angielskim;
  • Możliwość podróżowania w Polsce i za granicą.

Oferujemy:

  • Umowę na okres jednego roku;
  • Dopłaty do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny;
  • Ubezpieczenie na życie;
  • Kartę obiadową;
  • Dopłaty do nauki języków i pakiet szkoleniowy;
  • Punkty w programie Cafeteria, które można wymienić na dowolną nagrodę (karta Multisport lub bony).

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Makler morski Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Technik nawigator morski Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696