Menadżer ds. obsługi floty
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Udriver Poland sp. z o.o. sp.k.
8. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymywanie ciągłości pracy serwisu oraz opieka nad gospodarką magazynową,
  • Zarządzanie parkiem około 300 pojazdów,
  • Koordynacja i zarządzanie flotą ukierunkowane na maksymalizację przychodu z najmu,
  • Planowanie i realizacja działań mających na celu pozyskiwanie nowych Klientów i realizację planów sprzedaży,
  • Organizacja, planowanie oraz nadzorowanie serwisów, przeglądów technicznych, kart flotowych, ewidencji opon itp.,
  • Kontrola zasadności oraz kosztów napraw
  • Zarządzanie podległym zespołem,
  • Prowadzenie analiz rynku konkurencji.

Nasze wymagania

  • Min 4-letnie doświadczenie na podobnych stanowisku ,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • Wiedza z zakresu techniczno-mechanicznego,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodą komunikację,
  • Mile widziana: znajomość języka rosyjskiego.

To oferujemy

  • Pracę w przyjaznym środowisku, gdzie liczą się Twoje pomysły i zaangażowanie.
  • Zespół profesjonalistów gotowych do wsparcia Twojego rozwoju zawodowego.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności i doświadczenia.
  • Benefity pracownicze.

  • Praca Wrocław
  • Specjalista ds. obsługi klienta Wrocław
  • Obsługa hotelowa Wrocław
  • Obsługa gastronomii Wrocław
  • Specjalista ds. Sprzedaży Wrocław
  • Specjalista ds. Zakupów Wrocław
  • Specjalista ds. marketingu Wrocław
  • Specjalista ds. ofertowania Wrocław
  • Specjalista ds. Zarządzania Wrocław
  • Specjalista ds. Eksportu Wrocław
  • Specjalista ds. transportu Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293