Menadżer ds. marketingu i sprzedaży
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska
Safety Project sp. z o.o.
2. 10. 2024

Firma doradczo-szkoleniowa Safety Project działająca w branży bezpieczeństwa obiektów i szkoleń z reagowania na zamachy prowadzi nabór na stanowisko Menadżer ds. marketingu i sprzedaży.

Preferujemy kandydatów posiadających minimum pięcioletnie doświadczenie na podobnym stanowisku i otwartych na pracę w obszarze bezpieczeństwa fizycznego obiektów i biznesu.

Zakres zadań

-        udział w tworzeniu strategii marketingowo-sprzedażowej firmy

-        zarządzanie procesem sprzedaży i nadzór służbowy nad opiekunami klienta w firmie

-        realizacja planów sprzedażowych, poprzez planowanie i organizację pracy działów marketingu i sprzedaży

-        wdrożenie i zarządzanie systemem CRM

-        projektowanie i inicjowanie działań marketingowych ukierunkowanych na zwiększenie sprzedaży

-        nadzór nad pracą specjalisty ds. marketingu i social mediów

-        udział w rozwoju produktów i usług

-        nadzór nad sporządzaniem ofert i dokumentacji przetargowej

-        prowadzenie szkoleń specjalistycznych z opiekunami klientami

-        zarządzanie projektami szkoleniowymi, konferencyjnymi i bieżącą pracą biura

-        tworzenie raportów (MS Excel) i materiałów do prezentacji (MS Power Point).

Nasze wymagania

Świadczenie pracy od poniedziałku do piątku w wymiarze 40 godzin w tygodniu w biurze firmy we Wrocławiu.

Od kandydatów oczekujemy:

-        minimum 5-letniego doświadczenia w sprzedaży usług B2B potwierdzonego sukcesami – warunek konieczny

-        doświadczenia w kompleksowej obsłudze systemów CRM – warunek konieczny

-        wykształcenia wyższego

-        praktycznego posługiwania się pakietem MS Office (Word, Excel, Power Point)

-        nastawienia na realizację celów

-        bardzo dobrej organizacji swojej pracy

-        zdolności komunikacyjnych i analitycznych

-        umiejętności prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji

-        znajomości języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację.

Doświadczenie w pracy w obszarze bezpieczeństwa będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

-        pełne przeszkolenie, możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz awansu

-        pracę w młodym i przyjaznym środowisku firmy

-        możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w aktywnie rozwijającej się firmie działającej w branży bezpieczeństwa

-        stałe wynagrodzenie oraz prowizje od zysków firmy.

Rekrutacja trwa do 9 października 2024 r.

O nas

Misją firmy SAFETY PROJECT jest świadczenie profesjonalnych i dostosowanych do indywidualnych potrzeb, usług szkoleniowych i doradczych w obszarze bezpieczeństwa i komunikacji ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa antyterrorystycznego budynków użyteczności publicznej. Dążymy do zapewnienia najwyższej jakości realizowanym projektom, opierając naszą działalność na wieloletnim doświadczeniu zawodowym trenerów oraz łączeniu naukowego i praktycznego podejścia do rozwiązywania złożonych problemów z zakresu bezpieczeństwa i komunikacji.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do SAFETY PROJECT sp. z o.o. z siedzibą w: Zaułek Rogoziński 11B/4, 51-116 Wrocław (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: mkozuszek@safetyproject.pl. Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz na stronie internetowej firmy.

  • Praca Wrocław
  • Specjalista ds. Sprzedaży Wrocław
  • Specjalista ds. marketingu Wrocław
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Wrocław
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Wrocław
  • Specjalista ds. kadr i płac Wrocław
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Wrocław
  • Chief marketing officer Wrocław
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Wrocław
  • Specjalista ds. telekomunikacji Wrocław
  • Specjalista ds. PR Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 517
    19 388