Menadżer ds. Kluczowych Klientów ​
  • Warszawa, al. Jerozolimskie 96
mazowieckie, Warszawa, al. Jerozolimskie 96, mazowieckie, Polska
Centrum Medyczne Damiana Sp. z o.o.
19. 10. 2024

Tryb pracy: elastyczne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej

Twój zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i rozwijanie portfela sprzedażowego,
  • Budowanie programów poleceń i relacji ze specjalistami,
  • Efektywne budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych,
  • Diagnozowanie potrzeb klientów i rekomendowanie odpowiednich rozwiązań,
  • Przygotowywanie ofert handlowych oraz negocjowanie warunków współpracy,
  • Realizacja wyznaczonych celów i budżetów sprzedażowych,
  • Kreowanie profesjonalnego wizerunku firmy,
  • Analiza konkurencji oraz bieżących trendów na rynku,
  • Poszukiwanie nowych rozwiązań i szans rozwoju biznesu.

Nasze oczekiwania:

  • Min. 5-letnie doświadczenie w sprzedaży B2B w branży farmaceutycznej lub medycznej,
  • Udokumentowane sukcesy w realizacji celów sprzedażowych,
  • Silna orientacja na wynik połączona z umiejętnością realizacji zadań we współpracy z innymi funkcjami firmy,
  • Doświadczenie w skutecznym budowaniu i utrzymaniu relacji z klientami,
  • Umiejętności analityczne, praca na wskaźnikach sprzedażowych,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • Inicjatywa i samodzielność w działaniu,
  • Zaangażowanie i bardzo dobra organizacja pracy,
  • Dobra znajomość języka angielskiego (mile widziana),
  • Aktywne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • Możliwości rozwoju poprzez realizację interesujących projektów i szkolenia,
  • Duże wyzwania zawodowe i samodzielność w działaniu,
  • Bezpośredni wpływ na kształt i rozwój biznesu,
  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej,
  • Atrakcyjny i motywacyjny system wynagradzania,
  • Profesjonalne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon,
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych (m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie).

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 008
    16 699