Menadżer ds. Inwestycyjnych i Zarządzania Obiektem
  • Trojanów
Trojanów, Trojanów, Mazowieckie, Polska
Farma Iluzji
15. 10. 2024

Farma Iluzji Edukacyjny Park Rozrywki w Mościskach (powiat garwoliński, gmina Trojanów) w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje kandydata na stanowisko Menadżera ds. Inwestycyjnych i Zarządzania Obiektem.
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksowe prowadzenie projektów inwestycyjnych w naszym parku, zarządzanie zespołem oraz nadzór nad realizacją projektów budowlanych.
Obowiązki:
- Selekcja i wybór podwykonawców, w tym prowadzenie negocjacji techniczno-cenowych,
- zarządzanie podległym zespołem, organizowanie zadań oraz koordynowanie działań projektowych,
- umiejętność jasnego i efektywnego przekazywania informacji,
- zdolność inspirowania i motywowania zespołu do osiągania wspólnych celów,
- nadzór nad opracowaniem dokumentacji projektowej i zapewnienie jej zgodności z wymaganiami,
- odpowiedzialność za realizację zadań zgodnie z harmonogramem oraz budżetem,
- kontrola jakości wykonywanych zadań oraz kontrola przestrzegania zasad BHP,
- koordynacja i zarządzanie inwestycjami realizowanymi w modelu „zaprojektuj i wybuduj”,
- umiejętność priorytetyzacji zadań i efektywnego planowania,
- zdolność do elastycznego reagowania na zmieniające się sytuacje,
- umiejętność analizowania sytuacji i podejmowania przemyślanych decyzji,
- bieżące monitorowanie stopnia zaawansowania robót, ocena szans i ryzyk związanych z budową,
- pozyskiwanie koniecznych decyzji administracyjnych oraz kontakt z instytucjami,
- prowadzenie niezbędnej dokumentacji,
- współpraca międzydziałowa.
Wymagania:
- Wykształcenie minimum średnie w zakresie zarządzania projektami, budownictwa lub pokrewne,
- minimum 2-letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów inwestycyjnych,
- umiejętności negocjacyjne oraz doświadczenie w pracy z podwykonawcami,
- doskonałe umiejętności organizacyjne i analityczne,
- znajomość przepisów dotyczących budownictwa oraz inwestycji,
- umiejętności zarządzania, motywowania i kierowania zespołem,
- umiejętność podejmowania decyzji,
- sumienność, terminowość i rzetelność w wykonywaniu obowiązków,
- stanowczość, wymagająca postawa i zdolność do podejmowania decyzji w sytuacjach stresowych,
- umiejętność pracy pod presją czasu i dostosowywania się do zmieniających się warunków,
- skupienie na osiąganiu celów i efektywności operacyjnej,
- prawo jazdy kat.B.
Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od kompetencji oraz doświadczenia kandydata,
- możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobywanie cennego doświadczenia,
- pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole,
- udział w interesujących projektach oraz możliwość wpływu na rozwój firmy,
- stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającym się zespole.
Jak aplikować:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: HR[atfarmailuzji.pl. W temacie wiadomości prosimy wpisać „Menadżer ds. Inwestycyjnych i Zarządzania Obiektem”.
Prosimy o dodanie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzaniu moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  • Praca Trojanów
  • Trojanów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 561
    17 377