Medical Advisor - Lekarz
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
Grafton Recruitment Sp. z o.o.
5. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

We współpracy z firmą, która zajmuje się pośrednictwem pomiędzy biurami podróży, ubezpieczalniami, placówkami medycznymi a klientami, poszukujemy Lekarzy na stanowisko Medical Advisor.

W związku z otwarciem nowego oddziału firmy w Katowicach, budujemy nowy zespół. Praca polegać będzie na opiniowaniu dokumentacji medycznej z placówek medycznych.

System pracy: hybrydowy: 1 dzień w tygodniu pracy z biura w Katowicach
Umowa o pracę/ kontrakt B2B

Zadania na stanowisku:

  • medyczna ocena leczenia,
  • ocena planowanych zabiegów,
  • ocena faktur szczegółowych,
  • kontakt z posiadaczami polis na prośbę klientów lub konsultantów medycznych,
  • współpraca z innymi doradcami medycznymi, konsultantami medycznymi i jednostkami medycznymi,
  • udzielanie wyjaśnień medycznych pacjentom i firmom ubezpieczeniowym,
  • udział w projektach medycznych,
  • tłumaczenia medyczne,
  • udział w kontrolach na miejscu w miejscach docelowych.

Wymagania:

  • ukończona medycyna,
  • język angielski zaawansowany min. B2, polski native,
  • min. 2 lata doświadczenia zawodowego w aktywnej opiece medycznej,
  • doświadczenie w „medycynie podróży" będzie zaletą.

Korzyści:

  • dostęp do pracy zdalnej (około 80% czasu pracy),
  • możliwość dołączenia do nowo tworzonych struktur międzynarodowej organizacji,
  • elastyczny grafik pracy,
  • dogodna komunikacyjne lokalizacja biura - bliskość dworca PKP oraz przystanków tramwajowych i autobusowych (centrum Katowic).

  • Praca Katowice
  • Lekarz Katowice
  • Lekarz weterynarii Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 041
    18 563