Media Planner/Buyer
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Intredo
6. 6. 2024

Intredo jest agencją performance marketingu, oferującą klientom szerokie spektrum kompleksowych usług marketingowych. Odpowiadamy za wsparcie sprzedaży i zwiększanie przychodów marki. Przygotowujemy strategię, dopasowaną do indywidualnych potrzeb biznesu, i zajmujemy się jej wdrożeniem, biorąc odpowiedzialność za jej efekty i wyniki sprzedażowe. Jesteśmy zorientowani na technologię i rozwijamy własne narzędzia, które pomagają nam dostarczać unikalne rozwiązania. Szeroka wiedza z zakresu optymalizacji konwersji i przychodów oraz silne ukierunkowanie na cele pozwalają nam na osiąganie wysokich efektów. Prowadzimy działania na kilkunastu rynkach na świecie, nieustannie rozwijając zakres naszej działalności.

W związku z rozwojem naszego zespołu, aktualnie poszukujemy kandydatów/-tek na stanowisko: Media Planner/Buyer. Idealny kandydat lub kandydatka posiada doświadczenie w planowaniu i zakupach mediów w obszarze digital, ze szczególnym uwzględnieniem znajomości platform reklamowych między innymi takich jak Outbrain i Taboola.

✔Zakres obowiązków:

  • Planowanie ścieżki zakupowej od pierwszego kontaktu z reklamą po finalną konwersję
  • Współpraca z sieciami reklamowymi;
  • Konfiguracja kampanii w panelach sieci reklamowych (np. Outbrain, Taboola);
  • Dobór odpowiednich placementów w ramach prowadzonych kampanii;
  • Dobór odpowiednich formatów kreacji (np. grafiki, filmy, teksty);
  • Wybór i dostosowanie landing pages;
  • Testy A/B;
  • Kontrola budżetu reklamowego;
  • Stały monitoring wydatków reklamowych w odniesieniu do założonych celów i KPIs. (ROAS, CR, CTR);
  • Optymalizacja kampanii ze względu na osiągane wyniki i założone KPI (w celu zapewnienia najlepszego ROAS);
  • Planowanie i implementacja kampanii emailowych;
  • Analiza rynkowa.

✔Wymagania:

  • Minimum rok doświadczenia w planowaniu i zakupach mediów w obszarach: Digital, Display;
  • Praktyczne doświadczenie z platformami reklamowymi: np. Outbrain, Taboola;
  • Umiejętność skutecznej optymalizacji wskaźników KPI (ROAS, CTR, CR, CPA);
  • Znajomość narzędzi analizy i researchu konkurencji i tredów rynkowych;
  • Biegła wiedza o wskaźnikach medialnych i zrozumienie ich wzajemnych powiązań (CPM, CPC, zasięg);
  • Zrozumienie modeli rozliczeniowych stosowanych przy zakupie mediów;
  • Dobrze rozwinięte umiejętności języka angielskiego (minimum poziom B2);
  • Zdolność do pracy w zespole, skuteczności pod presją oraz adaptacji w szybko zmieniającym się środowisku.

✔Oferujemy:

26 dni urlopu niezależnie od typu umowy

dofinansowanie do szkoleń w celu podnoszenia kwalifikacji zawodowych

‍⚕ prywatną opiekę medyczną

ubezpieczenie na życie

⚽ kartę Multisport

lekcje języka angielskiego w kameralnych grupach

świetną lokalizację biura (przy rondzie ONZ)

✨ przyjazną atmosferę pracy z inspirującymi ludźmi

płaską strukturę – decyzje podejmujemy błyskawicznie

realny wpływ na zmiany w organizacji, Twoje pomysły staną się jej częścią

narzędzia do pracy (m.in. laptop, monitor) wraz z niezbędnymi dodatkami

program poleceń  #raisetogether

loyalty program - doceniamy długoletnich współpracowników

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Social Media Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080